חוזר מפציעה: רואיס ישותף מול כפ"ס

הקוסטה ריקני בסגל ק"ש. דגו מעוניין בחיזוק נוסף לקבוצה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

עירוני קרית שמונה תארח מחר (שני) את הפועל כפר סבא במחזור הנעילה של שלב הבתים של גביע הטוטו. ערב המשחק, הקבוצה של מסאיי דגו תלויה בעצמה: היא נמצאת במקום השני, מרחק נקודה ממכבי נתניה שהשלימה את משחקיה. ניצחון מחר יעניק לק"ש את הכרטיס לחצי גמר גביע הטוטו, מפעל שבו זכתה כבר פעמיים.

דגו, שהצטרף הקיץ למועדון, רוצה מאוד להשלים את המשימה. במשחק מול הפועל חיפה, חניכיו הפגינו יכולת חלשה, וככל הנראה לוח המשחקים הצפוף פגע באיכות שלהם. הפעם היה לשחקנים זמן רב להתאושש והציפייה היא שהקבוצה תראה כמו בשני הניצחונות נגד הפועל חדרה ומכבי נתניה.

דגו עצמו מתכנן לעלות בהרכב החזק ביותר העומד לרשותו, והסביר לשחקנים את חשיבות המשחק. השוער דזיוגס ברטקוס שספג שער באשמתו הישירה בתבוסה (4:1) להפועל חיפה ימשיך בין הקורות. איאד אבו עביד שב לאימונים מלאים וצפוי להיות בסגל, אך לא יפתח בחוליית ההגנה שצפויה להמשיך לקבל קרדיט. סמואל בראון יישאר מחוץ ל-18, ובמקביל קיימת התלבטות על המקום בקישור בין וובה בראון לשי גולן.

ימשיך לקבל קרדיט. ברטקוס (צילום: אלן שיבר)
ימשיך לקבל קרדיט. ברטקוס (צילום: אלן שיבר)

גם הרביעייה ההתקפית איתה פתח דגו נגד הפועל חיפה צפויה להמשיך לקבל קרדיט, כאשר השחקן המצטיין עד כה, ג'יימס אדניי יקווה להמשיך ביכולת האדירה שלו. הקיצוני הקוסטה ריקני, ג'ון רואיס ישוב לסגל לאחר שנפצע במשחק הבכורה נגד הפועל חדרה, והוא צפוי לקבל דקות.

במועדון דרוכים לקראת המשחק והשחקנים רוצים להשיג את הכרטיס לחצי הגמר, בין היתר בשביל הביטחון של המערכת: "שיחקנו טוב בשני המשחקים הראשונים, אך נגד הפועל חיפה העייפות הכריעה אותנו. יש לנו את הכלים לנצח מחר ולהשיג את הכרטיס".

בגזרת הרכש, מסאי דגו מעוניין להתחזק ב-2-3 שחקנים. המאמן רוצה קשר נוסף לרוטציה, שחקן כנף וכן שחקן הגנה. כרגע יש לק"ש חמישה זרים, ובמידה ולא יימצאו ישראלים מתאימים לא מן הנמנע שיצורף זר.

הרכב משוער: דזיוגס ברטקוס, יובל לוין, עידן נחמיאס, מרכוס דיניז, אורי מגבו, וובה בראון (שי גולן), עומר לקאו, ג'יימס אדניי, מוחמד שכר, איסמעיל ריאן וקיליאן שרידן.

יקווה להמשיך בכושר המצוין. אדני (צילום: ברני ארדוב)
יקווה להמשיך בכושר המצוין. אדני (צילום: ברני ארדוב)
מעבר לתגובות