צמד לעוואד, 0:3 לחיפה על באקה בהכנה

גם רוקאביצה כבש מול הקבוצה מליגה א'. ווילדסחוט פתח

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

ההדחה ממוקדמות הליגה האירופית קבעה שהמשחק הרשמי הבא של מכבי חיפה יהיה רק בפתיחת הליגה ב-24 באוגוסט, אז בינתיים הירוקים שומרים על כושר וניצחו היום (שבת) 0:3 את באקה אל גארבייה במשחק הכנה.

הירוקים השלימו מחצית ראשונה מאופסת מול הקבוצה מליגה א' צפון, אבל הכריעו את המשחק במחצית השניה כשהפערים בין הקבוצות בלטו יותר. ניקיטה רוקאביצה הבקיע את השער הראשון לזכות סגנית האלופה בדקה ה-50, מוחמד עוואד הכפיל כעבור ארבע דקות וגם השלים צמד בדקה ה-65 כדי לקבוע את תוצאת הסיום.

הייתה זו הזדמנות נוספת עבור המאמן מרקו בלבול להתרשם מיאניק ווילדסחוט, הרכש ההולנדי שממעט לקבל דקות עד כה והפעם פתח בהרכב. הרכש הטרי יותר, צ'ארון שרי, לא שותף באופן טבעי, שכן הוא יחתום באופן רשמי על החוזה שלו רק אחרי תשעה באב. מכבי חיפה, שתחל את דרכה בליגה במשחק ביתי מול הפועל רעננה במחזור הראשון, תקיים עוד מספר משחקי הכנה כדי לשמור על כושר לקראת הדבר האמיתי.

הרכב מכבי חיפה: ג'וש כהן, ארנסט מאבוקה, אליסון דוס סנטוס, עאיד חבשי, יהב גורפינקל, נטע לביא, מוחמד אבו פאני, יאניק וולדסחוט, דולב חזיזה, מוחמד עוואד וניקיטה רוקאביצה. בהמשך שותפו: סאן מנחם, עופרי ארד, יובל אשכנזי, מקסים פלקושצ'נקו, רז מאיר, גיל אופק וגיל יצחק.

חזיזה מול באקה. חיפה צריכה להגיע בכושר לליגה (האתר הרשמי)
חזיזה מול באקה. חיפה צריכה להגיע בכושר לליגה (האתר הרשמי)
מעבר לתגובות