בדרך לקאמבק? אלטמן על סף סיכום בהפועל

קשר פאו קרוב לפרידה מיוון, יגיע לשנתיים נוספות באדום

שירי אלג'ם
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

הפועל ת"א קרובה להחתים שחקן רכש נוסף. אם לא תהיינה הפתעות, עומרי אלטמן יחתום במועדון ויחזור לקדנציה שנייה בחודורוב. לערוץ הספורט נודע כי האדומים נמצאים במו"מ מתקדם עם הקשר, כשההצעה של הפועל היא חוזה לשנתיים עם אופציה להארכה נוספת.

לאלטמן כידוע יש חוזה בפנאתינייקוס, אך הקבוצה היוונית נקלעה לקשיים כלכליים והעדיפה להשתחרר מחוזהו הכבד של השחקן, המוערך בקרוב ל-300 אלף אירו. אלטמן נמצא בשלבים הסופיים של המו"מ מול היוונים על הפיצוי על שחרורו, דבר שגם הוביל למגעים הרציניים מול הפועל ת"א.

שמו של אלטמן כבר נמצא בשבועות האחרונים בפנקסו של ניסו אביטן כמועמד להצטרף. השחקן, כאמור, כבר שיחק בהפועל במהלך השנים 2015-2017, הוא מכיר מקרוב את אנשי ניסנוב, שכן הוא שיחק תחתם כחצי עונה אחרי שרכשו את המועדון בינואר 2017 בעקבות הפירוק.

גם מכבי חיפה התעניינה בקשר, אך עושה רושם שהשחקן מעדיף בשלב הזה לחזור לחודורוב, למועדון אותו הוא מכיר. אם אלטמן אכן יחתום הוא יהיה שחקן הרכש השמיני של האדומים הקיץ ויצטרף למאור בוזגלו, יואב ג'רפי, אור אינברום, עלי כנאנה, דני גרופר, תומר לוי, מייקל אולהה (שחתם אך צפוי להצטרף רק באוקטובר).

אביטן. בדרך לעוד חיזוק (אלן שיבר)
אביטן. בדרך לעוד חיזוק (אלן שיבר)
מעבר לתגובות