תמאש זומן לשימוע, חוזהו עשוי להיות מבוטל

בלם הפועל חיפה יעזוב? יואב כץ: "נתתי לו מעל ומעבר"

תגיות: ליגת העל

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

ביום שבת יסתיים חוזהו של בלם הפועל חיפה גבריאל תמאש לעונה הקרובה, והחוזה לעונה הבאה יכנס לתוקף באופן אוטומטי. בין השחקן להנהלת המועדון ובראשה יואב כץ, ממשיכים הדיונים שכרגע אין הסכמה על התנאים.

כץ העביר לתמאש הצעה מופחתת מחוזהו המקורי לעונה הבאה, וכן הוסיף סעיפי משמעת נוקשים. תמאש העביר הצעה נגדית הכוללת כספים המגיעים לו מהעונה שעברה וכן המענק על הגביע מהעונה שקדמה לה. המועדון הודיע לשחקן כי בשל העובדה שנעצר ע"י המשטרה בנהיגה בשכרות ומהירות מופרזת ויישב במעצר ובמעצר בית, הוא עבר על מספר סעיפים שמצויינים בחוזה שחתם עליו קיץ שעבר. הבלם, שמחזיק בחוזה לעונה הקרובה, זומן לשימוע ביום שני הקרוב ועשוי לשמוע שחוזהו מבוטל.

כץ אינו מתכוון לשדרג את ההצעה ואמר לאתר ערוץ הספורט: "דיברתי עם שחקנים וגם הם אמרו לי שנתתי לתמאש מעל ומעבר. התנהגתי בג'נטלמניות. הכדור בידיים שלו". הבעלים התייחס גם לעובדה שבשבת החוזה לעונה הבאה יכנס לתוקף: "אני לא עומד עם סטופר". חוסר הוודאות נמשך בנוגע לבלם הרומני שממשיך לרצות את עבודות השירות שלו.

המו"מ עם עדן בן בסט תקוע וגם בגזרת הזרים אין התפתחות ממשית. סילבס בוחן צירוף מגן שמאלי, קשר אחורי וחלוץ. המקדוני, ריקי מיטרבסקי שחתם בשפסי הרומנית פרסם פוסט ברשתות החברתיות: "סיפור יפה הגיע לקיצו. תודה להפועל חיפה, תודה לאוהדים, לשחקנים, למאמנים על עונה וחצי נפלאה. הרגשתי בבית מהרגע הראשון. הכרתי הרבה חברים ויהיה לכם מקום מיוחד בליבי. יאללה הפועל".

במסגרת חיזוק הקשר עם שחקני העבר, החליט המועדון להעניק במתנה מנוי לעונת המשחקים הקרובה לכדורגלני העבר של הפועל חיפה (שתי עונות ומעלה). מדי שנה מקיים המועדון טקסי הוקרה לשחקני עבר בולטים ששיחקו בהפועל חיפה. מהמועדון נמסר כי מכירת המנויים תפתח בשבוע הבא והמחירים נותרו ללא שינוי".

כץ. לא עומד עם סטופר (יוסי שקל)
כץ. לא עומד עם סטופר (יוסי שקל)
הוסף תגובה