בית"ר מסרבת לשחרר את ורד לב"ש בתמורה לאוחנה

הירושלמים מעריכים את הקשר, אבל המו"מ מול האדומים נמשך. דגני מבוקש על ידי רוני לוי, אך סעיף השחרור שלו מהפועל מקשה על המהלך. פגישה לילית בין חוגג ללה פמיליה

תומר לוי
תומר לוי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

בית"ר ירושלים רוצה מאוד להשיג את מיכאל אוחנה ובמסגרת המשא ומתן מול הפועל באר שבע עלתה פעמיים האפשרות להעביר לאלופה היוצאת בתמורה את עידן ורד, אבל בבית"ר הטילו וטו על המהלך.

בית"ר, להזכירכם, העדיפה את ורד על פני מאור בוזגלו ובמועדון קיימת הערכה גדולה כלפי הקשר, אבל זה לא פוסל את האפשרות שמהלך כזה אכן יקרה בסופו של דבר. בינתיים, הפערים בין הצדדים בעניין אוחנה עדיין גדולים, אבל ההערכה היא שניתן יהיה לגשר עליהם.

ורד, אגב, מתאושש מפציעה בכף הרגל וייצא היום (חמישי) למחנה אימונים אישי מיוחד בצרפת שיכין אותו לעונה הקרובה, מחהנ בו משתתפים שחקנים נוספים מאירופה. בנוסף, במהלך המחנה האישי ורד ייבדק על ידי מומחה לכף הרגל בתקווה שיוכל להיות כשיר לפתיחת האימונים של בית"ר ירושלים.

במקביל, בית"ר ירושלים מעוניינת לצרף את אוראל דגני מהפועל תל אביב, אבל סעיף השחרור שלו שעומד על 400 אלף דולר מהווה מכשול כרגע. במידה שיצטרף, דגני יגיע על חשונו של טל כחילה שכבר עזב את המועדון. מבחינת עלי מוחמד, השחקן נמצא בגאנה ועדיין לא חתם על החוזה, אבל בבית"ר כבר מצפים להגעה שלו.

הבעלים משה חוגג וארגון האוהדים 'לה פמיליה', נפגשו אמש עד השעות המאוחרות של הלילה. הפגישה התנהלה ברוח טובה והצדדים הגיעו להבנות בכל הנושאים שהפריעו להם. בארגון מסרו: "מכאן הצדדים ממשיכים את ההתקשרות וברוח הטובה אשר שררה בעונה שעברה. ארגון האוהדים מברך על המאמץ ומודה על המאמצים לחזק את הקבוצה בשחקנים מוכשרים כדי להצעיד אותה למעלה".

אוראל דגני. בית"ר רוצה אותו (צילום: אלן שיבר)
אוראל דגני. בית"ר רוצה אותו (צילום: אלן שיבר)

 

הוסף תגובה