המנודים של ב"ש: בן בסט, צדק, עזרא ואלו

הארבעה לא בתוכניות של בכר ולא זומנו לפתיחת האימונים

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אחרי שסיכמה עם שני שחקנים זרים חדשים, חוסה אנחל קרייו שעל מועמדותו פורסם לראשונה בערוץ הספורט וג'ימי מארין, קשר נבחרת קוסטה ריקה,  הפועל ב"ש פרסמה היום את רשימת 29 השחקנים שיתייצבו לאימון הבכורה של הקבוצה לעונה הקרובה ביום ראשון (19:00).

מי שלא יגיעו לאימון הם שיר צדק, חן עזרא, עדן בן בסט ודור אלו, שיתאמנו במסגרת נפרדת. בן בסט ועזרא יסרבו לעזוב ללא פיצוי, בעוד לצדק ישנן הצעות אבל בסכומים נמוכים יותר ממה שאמור היה להרוויח בב"ש.

היום (חמישי) ינחת קרייו ובשבת אמור להגיע גם ג'ימי מארין. שחקנה לשעבר של מכבי נתניה לואיס מארין, שמאמן היום את אלופת קוסטה ריקה ולפני כן שימש כעוזר מאמן הנבחרת, סיפר בשיחה עם ערוץ הספורט שב"ש עשתה מהלך נבון.

"לג'ימי ולי אין קשר משפחתי אלא רק את אותו שם משפחה. הוא שחקן צעיר ומוכשר שיכול להצליח בישראל ולהגשים את החלומות שלו אחר כך בליגה גבוהה יותר. הוא בעיקר קשר שבא מצד שמאל אבל יכול לשחק גם מימין. יש לו כניסות טובות לרחבה מהקו השני, מאוד מהיר וטכני ומתאים לליגת העל. הוא יצליח בב"ש".

מארין (מימין). יעמוד בציפיות? (getty)
מארין (מימין). יעמוד בציפיות? (getty)

לשאלה אם שוחח איתו או המליץ לו לבוא לישראל אמר מארין: "הוא לא שאל אותי אם להגיע ולא עדכן אותי שיש לו הצעה מישראל, אבל אם היה שואל אותו הייתי אומר לו לא להסס. עד היום אני זוכר מילים בעברית ומתגעגע לארץ. לא אשכח את החוויות שהיו לי בנתניה בפרט ובישראל בכלל".

מאור מליקסון הצתווה שלא לחזור לאימונים בתקופה הקרובה. השחקן ששוחרר לביתו מבית החולים וביקש להימנע מביקורים, עדיין מדוכא מהמצב ורק הקרובים לו ביותר מגיעים לחזקו בביתו. בשלב זה רופאיו לא מאשרים לו לחזור לפעילות ספורטיבית ובב"ש מחזיקים אצבעות שהמצב ישתפר.  

בב"ש לא פוסלים אפשרות שעסקת מיכאל אוחנה לבית"ר ירושלים תצא לפועל בסופו של דבר. גורמים בקבוצה טענו כי בית"ר מראה רצון רב לסגור את העסקה ומעלה מדי יום את הצעתה הכספית. לא מן הנמנע שבמסגרת המו"מ יועלו גם שמות של שחקנים שעשויים לבוא בחשבון במסגרת טרייד.

אסרו עליו לחזור לפעילות ספורטיבית. מליקסון (דני מרון)
אסרו עליו לחזור לפעילות ספורטיבית. מליקסון (דני מרון)
הוסף תגובה