פול גרובס מונה לעוזר מאמן מכבי חיפה

האנגלי עבד עם גרנט בווסטהאם ופורטסמות'. קהת בדרך לנתניה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

עוזר מאמן חדש למכבי חיפה. פול גרובס האנגלי, חתם הערב (חמישי) בקבוצה כעוזרו של מרקו בלבול. גרובס יצטרף עם פתיחת האימונים לצוות המקצועי של בלבול.

המאמן בן ה-53, שיחק במהלך הקריירה בלסטר, בלקפול, ווסט ברומיץ' ובעיקר בגרימסבי טאוון, שם גם החל את קריירת האימון שלו. לאחר מכן עבד בפורטסמות' ווסטהאם עם אברם גרנט ומשם עבר לבורנמות'. בעונה האחרונה עבד כעוזרו של ג'ון גרגורי בקבוצה מהליגה ההודית.

גרובס אמר לאתר הרשמי: "אני שמח להצטרף למכבי חיפה. שמעתי הרבה דברים על המועדון הזה ובביקורי הקצר בארץ, התרשמתי מהחזון והתשוקה של הבעלים והצוות. אני מחכה להתחיל ולהצטרף לעונה חדשה ולאתגר חדש". מאמן הקבוצה, מרקו בלבול, התייחס למינויו ואמר: "אני שמח על המינוי של פול. עבדתי איתו כבר בפריימרליג והוא יוסיף לנו מהידע שלו".

מכבי חיפה ורועי קהת מתקרבים לפרידה. הקשר, שמחזיק בחוזה לעונה הקרובה אבל לא נמצא בתוכניות המקצועיות של מרקו בלבול, יקבל שלוש משכורות ויחתום במכבי נתניה, ככל הנראה לשנתיים, כשגם סאן מנחם בדרך לקבוצה של סלובודאן דרפיץ' ושי ברדה. שיחות בנושא התרת החוזה עם אליסון דוס סנטוס ייעשו בקרוב.

בלבול לוחץ להשאיר אותו. רוקאביצה (צילום: אלן שיבר)
בלבול לוחץ להשאיר אותו. רוקאביצה (צילום: אלן שיבר)

המאמן לא מודאג מהעובדה שעד כה לא צורפו שחקנים רבים וההערכה היא כי עד היציאה למחנה האימון יגיעו לפחות עוד שני שחקנים. עמרי גלזר יוצא בשלב זה למחנה, אבל השוער שאינו מיועד לשמש כשוער ראשון מעדיף לצבור דקות משחק כשנס ציונה נחשבת למועמדת לקלוט אותו.

מלבד שחקני רכש, בלבול מקווה להשלים את הכוורת המקצועית שלו בימים הקרובים. איתי מרדכי מיועד להיות המאמן של הפועל נצרת עילית, מאמן הכושר ערן שדו עזב בטריקת דלת לגוואנז'ו ר.פ של זהבי וסבע ולואיס בואה מורטה חתם כעוזר מאמן באברטון. אבנר עיני, מאמן הכושר של בני יהודה, נמצא על סף סיכום ובלבול יקבל החלטה גם לגבי העוזר שלו, כשלא מן הנמנע שגל אלברמן יהיה חלק מהסגל.

בפגישה שהתקיימה בימים האחרונים ביקש בלבול למצוא דרך להשאיר את ניקיטה רוקביצה, אבל ההצעה שהוגשה לשחקן בשלב זה לא מספקת אותו. גם שון ויסמן שנפצע במסגרת הנבחרת טרם חתם על חוזה חדש ולמעשה בחיפה נשארו עם שלושה חלוצים בלבד בסגל: מוחמד עוואד, ירדן שועה וגיל יצחק שלא מן הנמנע שיושאל במידה שיגיעו שחקני התקפה נוספים או רוקביצה ו-ויסמן יישארו.

הוסף תגובה