פרסום ראשון: הפועל תל אביב פנתה למוגרבי

סכנין דורשת 600 אלף ש"ח. מוליץ' יעשה את הדרך ההפוכה?

יגאל גולדשטיין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

פרסום ראשון. הפועל תל אביב סימנה את שחקנה של בני סכנין, פיראס מוגרבי, שהיה על סף חתימה במכבי פתח תקווה שירדה לליגה הלאומית. לאתר ערוץ הספורט נודע כי האדומים פנו למוגרבי, שהחלים מקרע ברצועה הצולבת ומחזיק בחוזה בקבוצה מהמגזר. יו"ר המועדון מוחמד אבו יונס הבהיר כי ישחררו תמורת 600 אלף ש"ח. לא ברור אם האחים ניסנוב יסכימו לשלם סכום זה. ישנה אופציה שהקשר יושאל עם אופצייה לרכישה. אפשרות נוספת היא מעבר של שחקנים, כאשר פייסל מוליץ' עשוי לעשות את דרכו ל"דוחא".

מנכ"ל בני סכנין שופך אור על עתיד ההנהלה. הבסיס לעונה הבאה יהיה שחקני בית, מוחמד בדארנה ואמיר חלאיילה עשויים לשוב

בבני סכנין עוד לא החלו בהערכות לעונה הבאה, מכיוון שההנהלת הקבוצה טרם הודיעה כי היא נשארת, אך מדבריו של מנכ"ל המועדון, חאלד דוכי נראה כי לא צפוי זעזוע: "אני ואבו יונס לא יכולים לנטוש, יש לנו אחריות. בימים הקרובים נדע יותר. לא רצינו שהקבוצה תרד, אבל לפעמים צריך לבנות מחדש".

הנטייה של השניים היא להישאר במועדון ולהחזיר אותו לליגה הבכירה, כשהסגל לעונה הבאה צפוי להתבסס בעיקר על שחקני בית כמו עלי עות'מאן, חאלד חלאיילה, מארון גנטוס, איהאב שאמי, עלי אבו ריא, איהאב גנאיים, בהג'את בשיר, מוחמד חלאיילה ואוסמה חלאיילה שאמורים להישאר.

הסגל המקומי צפוי לגדול כאשר מוחמד בדארנה ואמיר חלאיילה, שגדלו במועדון ושיחקו העונה בהפועל איכסל מהליגה הלאומית, יחזרו למועדון. בדארנה רשם עונה טובה, למרות שקבוצתו ירדה לליגה א'.

בנוגע לשחקנים האחרים שמחזיקים בחוזה לעונה הבאה יש חוסר בהירות, אך ההערכה היא שרובם לא יישארו במועדון, בשל משכורותיהם הגבוהות. גם הזרים, עמנואל אמבולה ושאייבו איברהים ללה לא צפויים להמשיך בסכנין.

יישאר בקבוצה? אבו יונס (אלן שיבר)
יישאר בקבוצה? אבו יונס (אלן שיבר)
מעבר לתגובות