הפועל חיפה מנהלת מו"מ עם רועי גורדנה

בקבוצה הקציבו זמן מוגבל לקבלת השחרור של שטיינברוס

יגאל גולדשטיין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

חיים סילבס ממשיך לבנות את הפועל חיפה לעונה הבאה. המאמן מנהל שיחות אינטנסיביות עם הבעלים, יואב כץ, בנוגע לבניית הסגל, כשהמטרה היא להשלים את הקאדר לפני היציאה למחנה האימונים. ולאחר שבלם כבר הגיע, כעת מכוונים לחיזוק הקישור: רועי גורדנה, מי שהצטיין בשורות מ.ס. אשדוד שנשארה באופן הירואי בליגת העל, החל במו"מ עם הקבוצה, כאשר גם קבוצתו הנוכחית מעוניינת להחתימו לעונה נוספת. כזכור, הקשר שגדל בהפועל ת"א היה מועמד לחזק את האדומים כבר בינואר, אלא שברגע האחרון הוחלט להחתים את שלומי אזולאי.

במקביל, במועדון ממשיכים להמתין לשוער הלטבי, פאבלס שטיינברוס, שסיכם את תנאיו במועדון וכרגע מנסה להשיג את השחרור מקבוצתו הנוכחית, ארקה גדיניה מפולין, כשלשוער יש חוזה לעונה נוספת במועדון. חיפה ככל הנראה תמתין לשטיינברוס מספר ימים, ואם השחרור לא יושג, יחפשו אופציות נוספות בין הקורות.

המוחתם הראשון העונה, בן והבה, נשמע מאושר לאחר הגעתו למועדון ואמר: "אני שמח ונרגש להגיע להפועל חיפה. אני מחכה כבר לפתיחת העונה החדשה ומקווה להצלחה קבוצתית ואישית. אני רוצה להודות להפועל רעננה על חמש שנים נפלאות, המועדון תמיד יישאר חרוט בליבי". באשר למשאים ומתנים עם שחקני הסגל הנוכחי, נאמר בקבוצה כי מי שאינו מחזיק בחוזה לעונה הבאה, לא צפוי להשתדרג וימשיך אך ורק בתנאי השכר הנוכחיים שלו.

המטרה: להכין את הסגל לפני מחנה האימון. סילבס (צילום: יוסי שקל)
המטרה: להכין את הסגל לפני מחנה האימון. סילבס (צילום: יוסי שקל)
מעבר לתגובות