הקו האדום נחצה: כך פוטר קובי רפואה מהפועל ת"א

החוזה מעורר המחלוקת, סכום הפיצויים וסעיף אחד שפוצץ את הכל: הסיפור המלא על הפגישה הדרמטית בחודורוב, בסיומה הוחלט באופן סופי על עזיבתו של מאמן האדומים

שירי אלג'ם
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

הכתובת הייתה על הקיר: קובי רפואה סיים את תפקידו בהפועל ת"א אחרי שיחה טעונה עם שרון ניסנוב במתחם חודורוב, אבל לא בטוח שעוד לפני הפגישה, זה מה שהצדדים חשבו שכך היא תסתיים. 

נכון, אומנם במשך תקופה ארוכה קיימת מתיחות בין הצדדים על רקע רצון ההנהלה להיות מעורבים מבחינה מקצועית, אבל הבעלים שקלו שרפואה ימשיך בתפקידו בעונה הבאה.

בפגישה שנערכה היום, הבעלים הבהיר למאמן שברצונו להמשיך את ההתקשרות, אך דרש ממנו לחתום על חוזה חדש, לפיו יקבל פיצוי של משכורת על חודש אחד במקרה של פיטורין.

רפואה מצדו, שמחזיק בחוזה לעונה מובטח לעונה הבאה לפיו במקרה של פיטורין הוא יקבל את כל הפיצוי הכספי (חצי מיליון ש"ח), סרב בתוקף לשינוי בתנאים שלו, במה שיצר מחלוקת בין הצדדים. שרון ניסנוב הבהיר למאמן שבמקרה שהוא לא חותם על החוזה החדש שהוצע לו, הצדדים לא יוכלו להמשיך.

בנוסף, ניסנוב הציף מחדש בפניו את נושא תחום אחריותו של דן רומן, עוזר המאמן שאמור היה להיות סקאוט. הבעלים ביקר את רפואה כשאמר לו שהוא יהיה חייב לעבוד בצוות, אך רפואה מצדו סרב לעבוד עם רומן, עימו הוא נמצא בנתק מוחלט בשבועיים האחרונים.

כשבמרכז עומדת המחלוקת על הסעיף החדש בחוזהו וברקע הסירוב של רפואה לקבל את מדיניות ההנהלה למעורבות מקצועית, הצדדים הבינו שאין מנוס מפרידה, וכך הפועל ת"א עומדת שוב בפני חוסר ודאות לקראת העונה הבאה.

סוף ידוע מראש. רפואה (אלן שיבר)
סוף ידוע מראש. רפואה (אלן שיבר)
רוצים להיות מעורבים. האחים ניסנוב (אלן שיבר)
רוצים להיות מעורבים. האחים ניסנוב (אלן שיבר)
מעבר לתגובות