"גיא לוזון מחוייב להחזיר את פ"ת לליגה"

היורדת כבר נערכת לעונה הבאה בלאומית. לידור כהן יישאר, האופציה על קופר תמומש

תגיות: ליגת העל

מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אצל היורדת החדשה לליגה הלאומית, מכבי פ"ת, עדיין לא מעכלים את ההפסד במחזור האחרון להפועל ת"א. אנשי הקבוצה הגיעו אתמול (שני) למתחם האימונים לפגישה עבודה ראשונה לקראת העונה הבאה וסיכום העונה הנוכחית כשגיא לוזון היה היחיד שלא הצטרף לחבורה.

גיא לוזון שימשיך לאמן בעונה הבאה בליגה הלאומית מעדיף בשלב זה שלא להתראיין. "יש לגיא מחויבות להחזיר את הקבוצה לליגת העל. אסור לו להיכשל יותר", אמרו גורמים במועדון. לוזון יקבל את התקציב הגבוה ביותר בליגה הלאומית. אתמול הודיע אבי לוזון לקשר הפנמי ארמנדו קופר שהוחלט לממש את האופציה עליו. הקשר חושש שאם ישחק בליגה השנייה בישראל לא יקבל זימון לנבחרתו ומעדיף לעזוב את הארץ, אבל האופציה שיש למכבי פ"ת עשויה לטרפד לו את העזיבה.

לידור כהן, עומר דנינו, עידן אהדנני, יוסי גינצבורג, איתי טאקו, תאי בריבו ומוחמד סרסור מחזיקים בחוזים ויישארו. מקבוצת הנוער יוקפץ ארד בר, אחד מכוכבי קבוצת הנוער שזכתה באליפות היסטורית, וגם ליאל עבדה שכבר רשם הופעות בליגת העל ימשיך לקבל קרדיט בבוגרים על אף שיכול לשחק בגיל נוער עוד שנתיים.

צחי גיגי שמחזיק בחוזה יעזוב ויש לו לא מעט הצעות בליגת העל. נאור פסר וגל שיש יקבלו הצעה להמשיך. דודי טויטו, רז שטיין ועידן שמש מועמדים ובקבוצה מחפשים שחקנים שחוו כמה שנים בליגה הלאומית ומכירים את הליגה מקרוב. אסף לוי שמושאל למכבי הרצליה יוחזר וישמש כבלם מחליף. כל הזרים האחרים לא ימשיכו ומרביתם עזבו את הארץ כבר אתמול. גידי קניוק יחזור כבר ביום חמישי לאוזביקסטן שם יש לו חוזה בפחטקור טשקנט.

עובדים על העונה הבאה (אלן שיבר)
עובדים על העונה הבאה (אלן שיבר)
מעבר לתגובות