אוהדי נתניה רכשו את כל הכרטיסים לגמר

12 אלף הבטיחו מקומם בסמי עופר. עמוס הביע נכונות להשאר. המשאים ומתנים על העונה הבאה הוקפאו

תגיות: ליגת העל

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

טירוף לפני גמר הגביע. מכבי נתניה הודיעה הערב (חמישי) כי כל 12 אלף הכרטיסים שהוקצו לאוהדי הקבוצה למשחק הגמר מול בני יהודה באצטדיון טדי (15.5), נמכרו. במועדון מקווים להחזיר את הגביע לעיר אחרי הפסקה של 41 שנה.

מכבי נתניה הקפיאה את כל השיחות עם השחקנים שמסיימים חוזים עד אחרי משחק גמר הגביע מול בני יהודה. בקבוצה מרגישים שהראש של השחקנים נמצא כבר בעונה הבאה ולכן הועבר מסר מצד המנכ"ל ניב גולדשטיין שנמצא בחו"ל לפיו רק באמצע מאי יתקבלו תשובות.

בין היתר צריכים בנתניה להשיב למוטי ברשצקי אם הוחלט לממש עליו את האופציה ולרכוש אותו בחצי מיליון שקלים מהפועל ת"א ולחשוב אם להציע חוזים חדשים לשחקנים כמו טים הויבך. דני עמוס שרצה למצות אופציות בחו"ל החליט לחזור בו והודיע לאנשי הקבוצה כי ישמח לשחק גם בעונה הבאה במכבי נתניה.

בינתיים בקבוצה מתכוננים למשחק מול הפועל חדרה ביום שלישי. המאמנים סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה יחסרו את פאטוס בצ'יראי ו-ויקי כחלון המוצהבים ואת עלי מוחמד שהורחק בהפסד למכבי חיפה. את השלושה יחליפו יונס מלדה, מוחמד זבידאת ואביב אברהם. המאמנים לא יסתפקו רק בשינויים כפויים ויעשו גם שינוי בהגנה כשטים הויבך צפוי לחזור על חשבון אחד מהשניים: ברנקו ורגוץ' או דולב אזולאי.

קבוצת הנוער של המועדון, שעוד לא הבטיחה את הישארותה בליגת העל, ממשיכה את הדרך של הקבוצה הבוגרת בגביע המדינה. אתמול הקבוצה של יוסי טוויל עלתה לחצי גמר הגביע אחרי ניצחון על הפועל חדרה בפנדלים. יונס מלדה הורד לקבוצת הנוער והוחלף 10 דקות לפני בעיטות ההכרעה.

מרוצה בנתניה. דני עמוס (צילום: אלן שיבר)
מרוצה בנתניה. דני עמוס (צילום: אלן שיבר)
הוסף תגובה