חבשי סרב להצעה של חיפה: "הסכומים רחוקים"

הבלם דורש שדרוג משמעותי. וגם: ההחלטה המפתיעה של בלבול

מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

בלם מכבי חיפה ונבחרת ישראל, אעיד חבשי, מסרב בשלב זה להאריך את חוזהו אצל הירוקים. חבשי, שהושאל בשנים האחרונות ולא קיבל הזדמנות בקבוצה הבוגרת, הפך בעונה הנוכחית לשחקן הרכב די קבוע בחיפה וקיבל זימון לנבחרת ישראל של אנדי הרצוג, אבל לא מרוצה מהסכומים שהוצעו לו בינתיים.

השחקן מחזיק בחוזה במועדון גם לעונה הבאה, אבל כעת הוגשה לו הצעה להארכת חוזה בסכום שאיכזב אותו. סוכנו שחר גרינברג שמנהל את המו"מ עבורו אמר כי בקרוב צפויה פגישה נוספת עם המנכ"ל אסף בן דב, אבל נכון לעכשיו "אנחנו עוד רחוקים מאוד בסכומים".

השחקנים, שיצאו אתמול אחרי האימון לארוחה משותפת, הביעו פליאה שהמאמן מרקו בלבול קבע אימון ליום שבת ב-10 בבוקר, אחרי ליל ההסדר. "אפשר היה לעשות את האימון בערב לטובת שחקנים שרוצים לחגוג את החג כמו שצריך. לא כולם חוגגים את ליל הסדר בצפון וחבל".

לקראת המשחק מול הפועל באר שבע ביום שני עושה רושם שהמאמן לא יבצע שינויים. מערך שלושת הבלמים ימשיך ונראה שגם סיכוייו של שון ויסמן להיכלל בסגל עד לסיום העונה לא גבוהים נוכח אי רצונו לחתום על החוזה החדש שהוצע לו והמחשבה שיוכל למצוא קבוצה באירופה בקיץ ולעבור ללא תמורה.

לא מרוצה מהסכומים שהציעו לו. חבשי (צילום: אלן שיבר)
לא מרוצה מהסכומים שהציעו לו. חבשי (צילום: אלן שיבר)
מעבר לתגובות