בעלי הפועל ת"א: אנחנו נקבע את הסגל לעונה הבאה

ראשי האדומים מנסים לתקן את הטעויות מהעונות האחרונות ושוקלים אף להתייעץ עם גורמים חיצוניים. למרות ההחלטה, שחקנים לא יגיעו למועדון ללא אישורו של קובי רפואה

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

דירקטוריון הפועל ת"א, שכולל את ארבעת הבעלים איציק ושרון ניסנוב, זאב גרינברג, מאיר תושב ונציגו בועז תושב, וכן החשב החדש לירן מוכתר, התכנס אתמול (ראשון) כדי לדון בתקציב לעונה הבאה, כשבין היתר התקבלה החלטה מעניינת ביותר, שהגיעה לידי ערוץ הספורט. הבעלים קבעו כי מהעונה הקרובה הם יהיו אחראים על סגל השחקנים, בשל הטעויות שנעשו בשנתיים האחרונות, שעלו להם כסף שלא תכננו להוציא.

המשמעות היא שהבעלים יוכלו להתייעץ עם מי שהם רוצים ויקבעו אילו שחקנים חדשים להחתים ואילו שחקנים ממחלקת הנוער יעלו לשחק עם הקבוצה הבוגרת. לאחר שיקבלו החלטה כזו או אחרת, יביאו אותה בפני קובי רפואה, ואם זה יתנגד לשחקן מסוים, יתקיים דיון לגביו, כשהמילה האחרונה תהיה של הבעלים. במועדון הדגישו כי לא תתבצע החלטה שהמאמן מתנגד לה, ולא יוחתם שחקן שהוא לא מעוניין בו.

"אנחנו קיבלנו החלטה עקרונית לקחת את נושא סגל השחקנים לידיים שלנו בעקבות הכישלונות שנעשו בשנתיים האחרונות. באותה נשימה, חשוב לנו להדגיש, שמדובר רק בסגל. אנחנו לא נתעסק בהרכב, חילופים או בשיטת משחק. בנושאים הללו אנחנו לא נתערב בכלל", אמרו בחודורוב.

הבעלים טרם דיברו עם רפואה לאחר הישיבה שהתקיימה אתמול, ויהיה מעניין מאוד לראות כיצד העניין יתפתח. עוד הוחלט, כפי שכבר פורסם, כי שכר השחקנים יגדל בכ-15 אחוזים בעונה הבאה. השנה השכר עמד על כ-13 מיליון שקלים, ובהנהלה הבהירו שכדי להגדילו הבעלים יצטרכו להשקיע כסף.

רפואה, יעברו דרכו בנוגע לרכש (אלן שיבר)
רפואה, יעברו דרכו בנוגע לרכש (אלן שיבר)
הוסף תגובה