זעם בנתניה על שועה: "שיתבייש, ילד חוצפן"

אכזבה בקבוצה: "כל פעם מגיעים לפלייאוף ועושים במכנסיים"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

מכבי נתניה המשיכה גם אתמול (ראשון) את הרצף השלילי שלה, ורשמה את משחקה החמישי בליגה ללא ניצחון, לאחר שהפסידה 2:1 למכבי חיפה. היהלומים ירדו למקום החמישי בטבלה עם 44 נקודות, בדיוק כמו בני יהודה שמדורגת רביעית, כשרק הפרש שערים טוב יותר של הכתומים מפריד בין השתיים, שייפגשו בגמר גביע המדינה.

שחקניו של סלובודן דראפיץ' דווקא פתחו טוב את המשחק עם שער יתרון של פאטוס בצ'יראי, אבל טעויות לא מחויבות בהגנה הובילו לניצחון במחצית השנייה. עם כניסתם של מוטי ברשצקי ואביב אברהם, נתניה חזרה לשלוט, אבל לא הייתה מספיק מרוכזת. אחרי הכרטיס הצהוב השני שהונף לעברו של עלי מוחמד, נגמר לה האוויר. דראפיץ' היה נסער כמו שלא נראה תקופה ארוכה בעקבות השערים הקלים שספגה הקבוצה.

"כל פעם מגיעים לפלייאוף ועושים במכנסיים. נמאס", אמרו במועדון, והוסיפו באכזבה: "עמד בשער של מכבי חיפה שוער שפתח בפעם הראשונה העונה והיה חסר ביטחון, אבל אנחנו כמעט לא בעטנו לשער, זה אומר הכל".

בסיום המשחק, חמישה אוהדים עוכבו לחקירה אחרי שלטענת השוטרים ואנשי היס"מ, השתוללו ביציע וכמה ילדים נפצעו, כשאחד התעלף. בהוראת קב"ט נתניה, הוחלט שמעסה המועדון, ערן בולוקן, יעלה ליציע לטפל באוהד. עם זאת, לטענת הקבוצה, גם הוא ספג מכות מהשוטרים.

האירוע החל לאחר שירדן שועה חגג את שער השוויון מול הקהל הנתנייתי. "הוא צריך להתבייש. ילד חוצפן", אמרו בנתניה על הכישרון הצעיר של חיפה, "התנהגות השוטרים ואנשי האבטחה הייתה ברברית. הם באו להרביץ ולא משנה מה קרה", סיפרו האוהדים.

מכירת הכרטיסים לגמר הגביע מול בני יהודה ב'סמי עופר' תחל הבוקר, כשנכון לעכשיו, רק 12,500 הועברו למועדון ובהמשך אמורים להתווסף עוד כמה אלפים. בנתניה משוכנעים שכל הכרטיסים ייחטפו בתוך ימים ספורים, זאת לאור הטירוף בעיר, שלא ראתה תואר כבר 41 שנים.

יחמיר היקה, שקיבל אתמול שוב הזדמנות בהרכב, לא מצליח להתרומם. האלבני מחזיק בחוזה לעונה נוספת, אך הסבלנות כלפיו הולכת ונגמרת. אחרי חג הפסח, טים הויבך אמור לחזור להרכב לאחר שהחלים מהפציעה בצלעות. גם גבי קניקובסקי, שלא נכלל יחד עם דודי תירם בהרכב אתמול בעקבות צהובים, צפוי לחזור ל-11.

דראפיץ'. זעם בסיום (יוסי שקל)
דראפיץ'. זעם בסיום (יוסי שקל)
הוסף תגובה