חיים סילבס על סף סיכום כמאמן הפועל חיפה

מימר העביר מסר לשחקנים: "אין לכם יותר מאחורי מי להתחבא"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

רק פרטים קטנים מונעים את חתימתו של חיים סילבס כמאמן הפועל חיפה עד תום העונה הבאה. אקס קריית שמונה כבר הסכים להגיע לחודש, ורק במידה שיצליח להשאיר את הקבוצה בליגה, הוא ימשיך לעונה נוספת בתקציב עליו יסוכם מראש.

אחרי שיואב כץ קיבל את התפטרותו של שרון מימר, כפי שפורסם לראשונה בערוץ הספורט, הבעלים שוחח עם עוזר המאמן מאיר בן מרגי ושאל אותו אם יהיה מעוניין לעמוד על הקויים עד לסיום העונה במקרה שהמו"מ עם סילבס לא ייסגר, ונענה בחיוב. אגב, מימר עשוי לקבל את שכרו עד סיום העונה כאות מחווה מצידו של כץ, שהעריך מאוד את הדרך בה בחר להיפרד.

בכל אופן, מספר אוהדים, שסייעו בעבר כספית למועדון וצפויים לסייע גם בעתיד הקרוב, לוחצים על יואב כץ למנות את סילבס כבר עכשיו ולא להסתפק במאיר בן מרגי על הקווים עד תום העונה. הבעלים נמצא כעת בארה"ב וינחת בישראל ביום רביעי.

מימר, שלקח אחריות על מצב המועדון וגרם לזעזוע, קיבל לא מעט טלפונים משחקנים שאמרו לו כי הוא האחרון שאשם. באותן שיחות אמר להם המאמן שהתפטר: "אני חזק וידעתי לספוג הכל, אבל אתם צריכים לקחת בחשבון שאם לא תתעוררו, זה ישפיע גם על העתיד שלכם. אתם לא יכולים יותר להתחבא מאחוריי, עכשיו כל הפוקוס יהיה עליכם". אחרי שאתמול בוטל האימון, השחקנים יתאמנו היום ויקבלו חופשה בסוף השבוע לרגל החג.

אחרי עזיבתו של מימר, מי שמצבם לא ברור הם השחקנים הזרים. ריקי מיטרבסקי, ראסמוס סויסטדט וראדו גיסארי לא יישארו, כמו גם בן אז'ובל, שהוחלט שלא לרכוש את כרטיס השחקן שלו. 

מימר. העביר מסר לשחקנים (יוסי שקל)
מימר. העביר מסר לשחקנים (יוסי שקל)
הוסף תגובה