שועה המליץ למכבי חיפה להחתים את איסמעילה סורו

החלוץ זכה למחמאות אחרי שער הבכורה ב-1:2 על מכבי נתניה: "סוף סוף פורע שטרות". הקשר המבוקש מבני יהודה עשוי להגיע. גלזר צפוי להמשיך בין הקורות גם מול הפועל ב"ש

תגיות: מכבי חיפה

מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אחרי שלושה הפסדים רצופים ובלי ניצחון בפלייאוף העליון, מכבי חיפה חזרה לשחק כדורגל ראוי לא לפני שנכנסה לפיגור אחרי טעות של נוספת העונה של אטיין ריינן. ארנסט מאבוקה, ירדן שועה וג'ורג' מנדז'ק הובילו משחק בנגיעה אחת ויפה לעיניים והירוקים גברו 1:2 על מכבי נתניה.

ירדן שועה שכבש את שערו הראשון בירוק העדיף לחגוג דווקא מול הקהל של נתניה דבר שזיכה אותו בשריקות בוז בכל נגיעה בכדור. "דווקא אחרי שספגנו התחלנו לשחק וזה מראה על משהו שטוב שקורה" אמרו בחיפה.

ירדן שועה המליץ לאחרונה לצוות המקצועי על איסמעילה סורו לאחר שנשאל בעניינו. שועה, ששיחק עם סורו בבני יהודה, סיפר כי האחרון יכול לסייע מאוד במידה ויחפשו שחקן קישור. כאמור הקשר מחוף השנהב נחשב לאחד הקשרים הטובים העונה בליגה ומוביל את בני יהודה לצמרת ולגמר גביע המדינה. יש לציין כי סורו זוכה להתעניינות גם מקבוצות בחו"ל.

לפני שריקת המשחק קיבלו הצוות המקצועי החלטה להרטיב את המשטח יותר, בדשא שנגזם נמוך מאוד כדי לגרום למשחק מהיר יותר.  

זכה למחמאות, שועה (יוסי שקל)
זכה למחמאות, שועה (יוסי שקל)

עם ההגעה לאצטדיון הודיע המאמן מרקו בלבול לשוער הראשון גיא חיימוב שהוחלט לספסל אותו. השחקנים הופתעו שעמרי גלזר שלא תורגל בימים האחרונים עם ה-11 פתח במשחקו הראשון העונה בין הקורות. גלזר שנראה חסר ביטחון גם במשחק הרגל וגם בפעולות פשוטות ימשיך לשחק גם מול הפועל ב"ש במחזור הקרוב. "המשחקים הקרובים יקבעו אם ימשיך או ייצא לעונת השאלה", אמרו במועדון.

לאורך כל המשחק בלבול, בניגוד להרגלו, נראה מאוד לחוץ. הוא פנה לא פעם לספסל ונראה יותר חי את המשחק מתמיד. "ככה זה אחרי שלושה הפסדים רצופים", אמרו בספסל בנושא. שועה שהיה המצטיין במגרש יחד עם ג'ורג' מנדז'ק זכה למחמאות. "סוף סוף הצדיק את ההשקעה בו ופרע שטרות", נאמר על החלוץ. בסיום ירד לחדר ההלבשה יעקב שחר ולחץ את ידי השחקנים.

אגב בעקבות ההתנהלות מולו והעובדה שלא נכלל אתמול בסגל, שון ויסמן יחפש אופציה בחו"ל. במקרה כזה השחקן שמסיים את חוזהו בקיץ יעזוב ללא תמורה. "הכללתם של סאן מנחם ורועי קהת שמשניהם מרקו לא מחזיק מראה שיש משהו מכוון", אמרו בסביבתו של ויסמן.

היה לחוץ לאורך כל המשחק, בלבול (יוסי שקל)
היה לחוץ לאורך כל המשחק, בלבול (יוסי שקל)
מעבר לתגובות