הפועל שוקלת להעניק ללבקוביץ' חוזה ארוך טווח

האדומים יממשו את האופציה. השוער רוצה להשאר מעבר לעונה. עאבד יפתח מול אשדוד?

שירי אלג'ם
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

הפועל ת"א תשקול להעניק לרובי לבקוביץ' חוזה ארוך טווח ולא לשנה אחת בלבד. כפי שפורסם אתמול כאן בערוץ הספורט, האדומים יממשו את האופציה על השוער, שהגיע בקיץ האחרון וקיבל חוזה עד תום העונה עם אופציה לעונה נוספת.

לבקוביץ' הגיע לחודורוב אמנם בתור שוער שני, אך כבר במחזור השני הוא תפס את המקום בין הקורות במקומו של אריק ינקו וגילה יכולת יציבה וטובה לאורך העונה. השוער חגג השנה 30, כך שגם מבחינתו ישנה העדפה לחוזה ליותר משנה.

בתוך כך, השחקנים של קובי רפיאה דרוכים לקראת המשחק מול מ.ס אשדוד, שיפתח את הפליאוף התחתון. "ניצחון על אשדוד ונוכל להגיד שנשארנו בליגה", אמרו בחודורוב.

מבחינה מקצועית, עושה רושם כי קובי רפואה יחזיר להרכב את אחמד עאבד, כובש שער הניצחון מול בית"ר ירושלים בטדי, שנכנס כמחליף בשני המשחקים האחרונים וכבש בשניהם. עאבד תורגל על חשבונו של רועי זיקרי. ניר לקס סובל ממתיחה בשריר הירך האחורי ויעבור מחר מבחן כשירות. עמנואל בואטנג תורגל במקומו.

הרכב משוער: רובי לבקוביץ', עידן כהן, אוראל דגני, אדי גוטליב, מרווין פירסמן, קלאודימיר פריירה, עמנואל בואטנג (ניר לקס), קאיו, רמזי ספורי, אחמד עאבד (רועי זיקרי) ונריוס ואלסקיס.

ישוב להרכב? עאבד
ישוב להרכב? עאבד
מעבר לתגובות