דור מלול הפצוע בספק גדול לבית"ר ירושלים

הפועל חיפה מחפשת "נקמה ספורטיבית" ורוצה להתקרב להבטחת המקום השביעי: "אם ננצח, נוכל להתחיל לעבוד על העונה הבאה"

יגאל גולדשטיין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

העונה נפתחה חזית בין הפועל חיפה לבית"ר ירושלים. הכל החל בעזיבה הפתאומית של ניר קלינגר והצטרפותו לקבוצה מהבירה, וכן החתימה של ארנסטס שטקוס בחודש ינואר. המשחק ביום ראשון יאפשר למחזיקת הגביע להשיג "נקמה ספורטיבית". במועדון לא הופתעו מהכעס הגדול שהביע הבעלים, יואב כץ, בתכנית "חמש באוויר" כלפי קלינגר, זאת למרות שהיה מודע למצב הרפואי בו נמצא המאמן.

מבחינה מקצועית, שרון מימר החליט לספסל את שטקוס, ורן קדוש ייפתח בין הקורות. דור מלול פצוע ונמצא בספק גדול למשחק ביום ראשון. שון גולדברג שב לאימונים, ובמועדון פועלים להכשירו. גבריאל תמאש המוצהב ייעדר. שלומי אזולאי, שעבר ניתוח להסרת התוספתן, שב לאימונים, אך לא יעמוד לשירותו של מימר.

שבעה משחקים שהפועל חיפה לא מנצחת, שכן מעבר לרצון לנצח בשל זהות היריבה, יש רצון לא להסתבך בתחתית. במועדון אמרו: "אם ננצח את בית"ר ירושלים והפועל תל אביב, נוכל להתחיל לעבוד על העונה הבאה".

חלוץ הפועל חיפה, עידן שמש: "כל משחק בפלייאוף התחתון הוא חשוב כדי להבטיח את המקום השביעי. זו אכזבה שלא הגענו לפלייאוף העליון, מבחינה אישית אני חושב שעשיתי מה שאני צריך לעשות במסגרת כמות הדקות שקיבלתי. אני עובד עם עצמי בראש, אם אני מגיע להצלחה מסוימת אני דואג שהיא לא תרד. עם פציעות אי אפשר להתמודד, זה לא קשור למקצוענות. אני עושה את מה שצריך לעשות ומקווה שזה לא יחזור על עצמו".

האכזבה של הקהל במשחק הייתה רבה ולדבריו של החלוץ, היא לא פסחה גם על השחקנים: "כולם מאוכזבים, ברור שרצינו לנצח אבל נכשלנו כי השגנו פחות נקודות ממה שהיינו צריכים. אין סיבה ספציפית, אלא נקודה אחת שהייתה חסרה לנו. המשחק מול רעננה כבר היה בידיים שלנו וחבל. זה הכדורגל, יש לנו כבר משחק בעוד שלושה ימים והמטרה היא לצבור כמה שיותר נקודות ולסיים במקום השביעי, לא הגענו כדי לטייל".

מעבר לתגובות