אם וכאשר: מכבי ת"א לא תניף את הצלחת מול חיפה

בהנחה שיוכתרו לאלופי המדינה במחזור הבא, יהיו חגיגות "מאופקות" בלבד על כר הדשא בנתניה. הסיבה: הסמיכות עם מפגש חצי גמר גביע המדינה. יונתן כהן יפתח מול חדרה?

תומר לוי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

במכבי ת"א קיבלו החלטה: גם אם הקבוצה תוכתר לאלופה במשחק הבית בנתניה מול מכבי חיפה במחזור הבא (30.3), צלחת האליפות לא תינתן במשחק הזה. יתקיימו חגיגות "מאופקות" על הדשא, אבל לא מעבר לכך למרות שמדובר במשחק בית שהאיצטדיון אמור להיות מלא ומול יריבה היסטורית.

הסיבה לכך היא הסמיכות לחצי גמר הגביע שיתקיים ארבעה ימים לאחר מכן ובקבוצה רוצים שקט ורצינות מצד השחקנים לקראת המפגש מול בני יהודה. אפשרות ראלית מבחינת מוליכת ליגת העל היא לקבל את צלחת האליפות ולחגוג במשחק הבית הבא שיתקיים נגד הפועל ב"ש (15/4) במחזור ה-30.

במועדון אמרו: "יש לנו עוד מטרות ובגלל הסמיכות לחצי הגמר, כדאי שכולם יישארו מפוקסים. אנחנו רוצים לקחת את כל התארים. גם נגד ב"ש ראוי להניף את הצלחת".

מחר, תפתח הקבוצה את הפלייאוף העליון, כאשר שני ניצחונות קרובים (על הפועל חדרה ומכבי חיפה) בתוספת מעידה של מכבי נתניה, תבטיח לצהובים את האליפות הראשונה מאז 2015. מסתמן כי יונתן כהן בתמונת ההרכב נגד חדרה וגם דן גלזר שחזר מפציעה עשוי לשוב להרכב.

הרכב משוער: פרדרג ראיקוביץ', אלי דסה, שחר פיבן, שרן ייני, אנריק סבוריט, דן גלזר, דור פרץ, דור מיכה, אלירן עטר, יונתן כהן (עומר אצילי), צ'יקו אופאדו (שכטר).

יחזור להרכב? יונתן כהן (getty)
יחזור להרכב? יונתן כהן (getty)
מעבר לתגובות