"אחד הגורמים לבעיה של ניר זה מצב הקבוצה"

אוחנה ערך שיחה לשחקני בית"ר. המאמן לא צפוי לשוב לקווים, יחזקאל יחליפו

תומר לוי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

בבית"ר ירושלים החליטו לשים בצד לכמה ימים את האכזבה מהעונה הקשה ומאי ההעפלה לפלייאוף העליון לטובת טיפול בנושא ניר קלינגר, שלא חש בטוב אתמול (חמישי) ופונה לבית החולים על מנת לעבור ניתוח כירורגי.

כפי הנראה, המאמן הוותיק ישוחרר בימים הקרובים לביתו, אך למרות שהבעיה טופלה הוא יזדקק למנוחה נוספת וספק אם יחזור לאמן העונה, בהתחשב בעובדה שנותרו שבעה משחקים והקבוצה מהבירה לא תיקח חלק במאבקי הצמרת.

בתוך כך, אלי אוחנה אסף את השחקנים לשיחה ואמר להם: "אתם צריכים להיות יותר ביחד עכשיו, יכול להיות שהמצב של הקבוצה זה הגורם לבעיות הרפואיות של ניר קלינגר. יש עוד שבעה משחקים עד לסיום העונה, זה הרבה ואנחנו צריכים לסיים בטעם טוב".

מי שצפוי להחליפו על הקווים בינתיים הוא ניסן יחזקאל, שימשיך לאמן עד לסיום העונה במידה שקלינגר לא יחזור. "נתקדם לאט לאט, נתייעץ עם הרופאים ונתחשב בהמלצותיהם. מה שחשוב כרגע זו הבריאות של ניר", אמרו במועדון. במקביל, משה חוגג הגיע לבית החולים, ביקר את המאמן והתעדכן לגבי מצבו.

גם שחקני הקבוצה התייחסו לאירוע יוצא הדופן: "זה היה ניכר שהוא לקח קשה את השבוע האחרון, כנראה שזה השפיע עליו יותר מידי. העיקר שהוא בסדר עכשיו וימשיך להיות בסדר, צריך פרופורציות בחיים". בתוך כך, בקבוצה מרוצים מהחתמתו של אור זהבי לשנתיים עם אופציה לשנתיים נוספות: "מדובר בשחקן שעשה התקדמות גדולה וגם ימשיך להתקדם".

האחראי לכך שבית"ר תישאר בליגה. יחזקאל (אודי ציטיאט)
האחראי לכך שבית"ר תישאר בליגה. יחזקאל (אודי ציטיאט)
מעבר לתגובות