לעמוס תוצע הארכת חוזה, אלקסלסי יעזוב?

בנתניה החלו בהכנות לעונה הבאה. מהפכה בהרכב לקראת ב"ש

מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

דני עמוס, השוער הראשון של מכבי נתניה שעתיד לסיים חוזה בקיץ, יקבל הצעה לחתום גם לעונה הבאה - כך עולה משיחות שנערכו לאחרונה במועדון. עמוס, שנמנה עד לא מזמן על סגל נבחרת ישראל, החל את העונה בצורה טובה, המשיך ביכולת ירודה שגרמה לגולן אלקסלסי לתפוס את מקומו בשער ובמחזורים האחרונים חזר להפגין יכולת טובה.

מי שעשוי להיפגע מהמהלך הזה הוא אלקסלסי, שוער הנבחרת הצעירה לשעבר ומי שהובטח לו שבעונה הבאה יהיה השוער הראשון של היהלומים. במקרה ועמוס יוחתם, צפוי השוער הצעיר לבקש לעזוב.

מאמני מכבי נתניה, סלובודן דראפיץ' ושי ברדה, יקבלו אחרי האימון המסכם החלטה לגבי ההרכב שיפתח בראשון נגד הפועל ב"ש, במשחק שיפתח את הפלייאוף העליון. כפי שפורסם בערוץ הספורט, המאמנים חוששים ששחקני מפתח כמו ויקי כחלון וגבי קניקובסקי יספגו כרטיס צהוב נוסף, שימנע מהם לשחק מול הפועל חדרה בחצי גמר הגביע, כשגם אביב אברהם ודודי תירם, שאינם שחקני הרכב, בסכנת הרחקה.

כרגע, נראה שהשניים הראשונים לא יפתחו למרות שעד כה לא תורגל הרכב. אחרי התיקו מול הפועל חדרה במחזור האחרון בליגה והאכזבה מהיכולת בעיקר במחצית הראשונה, המאמנים יבצעו מספר שינויים. עמוס ישוב לשער, ג'ונתן בורנשטיין יפתח כמגן שמאלי במקומו של דודי טויטו. מוטי ברשצקי וגיא מלמד יחזרו להרכב, ככל הנראה על חשבונם של גבי קניקובסקי ויונס מלדה, כשמוחמד זבידאת יפתח במקומו של ויקי כחלון ועלי מוחמד יחזור להרכב במקומו של יחמיר היקה.

מתכננים מהפכה. דראפיץ' וברדה (אנצ'ו גוש, סוכנות ג'יני)
מתכננים מהפכה. דראפיץ' וברדה (אנצ'ו גוש, סוכנות ג'יני)
מעבר לתגובות