מתחזקת: מרטין זמאן קרוב לסיכום ברעננה

הקיצוני של פלזן אמור לנחות בשבוע הבא. יואב תומר נפצע

גיל לוין
גיל לוין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

הפועל רעננה קרובה לחיזוק. הקיצוני, מרטין זמאן, ששיחק בשלוש השנים האחרונות בוויקטוריה פלזן הצ'כית, אמור לנחות בארץ בשבוע הבא, כאשר תנאיו הכספיים במועדון כבר סוכמו. כעת מחכים במועדון מהשרון לשחרור מפלזן על מנת להשלים את המהלך.

השחקן בן ה-29, שגדל בספרטה פראג, עבר ב-2016 לפלזן מסיון, בה רשם 31 הופעות בליגה. בעברו גם חמש הופעות במדי הנבחרת הצעירה של צ'כיה והופעות באדמירה וואקר, סניצה ופריבראם.

בינתיים, רעננה נושאת פנים למפגש הקריטי עם בני יהודה, כשמנחם קורצקי מתמודד עם כאב ראש נוסף בהתקפה. הבוקר (שישי) ערכו בשרון את האימון המסכם לקראת המשחק שייערך מחר, אלא שיואב תומר הצעיר, אותו קורצקי תכנן להציב בעמדת הכנף, נפצע בברכו ויוצר למאמן כאב ראש בהתקפה לאחר שגם קייס גאנם מורחק בעקבות כרטיס אדום.

למזלו של קורצקי, בן והבה, שנפצע בקרסול והפסיד שני אימונים במהלך השבוע, כשיר ויעמוד לשירותו במרכז ההגנה, כשגם בן סביר נמצא כשיר למשחק ויפתח בקישור. מי שיוביל את ההתקפה של רעננה וירשום הופעת בכורה במדיה, הוא יוג'ין אנסה, הרכש החדש.

הרכב משוער: אסף צור; עדי נמני, בן והבה, עידו לוי, ירדן כהן; מירקו אורמוש, בן סביר, אביחי ידין; כארם ארשיד, אור דסה ויוג'ין אנסה.

תומר. ייעדר מול בני יהודה? (אלן שיבר)
תומר. ייעדר מול בני יהודה? (אלן שיבר)
הוסף תגובה