ירדן שועה מחוץ לסגל, ריינן מבוקש בהולנד

בלבול לא יבצע שינוי בהרכב חיפה. דיווח: אמן רוצה את הבלם

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

מכבי חיפה תערוך את האימון המסכם למשחק נגד הפועל באר שבע בשבת (20:30) ולאחר מכן תצא למלון באשקלון. מרקו בלבול לא צפוי לבצע שינוי בהרכב שניצח את מכבי פתח תקווה. שון וייסמן וניקיטה רוקאביצה צפויים להמשיך בחלק ההתקפי, כאשר מוחמד עוואד ימתין על ספסל. ירדן שועה, שהצטרף רשמית אתמול, סובל מרגישות במפשעה ונשאר מחוץ לסגל. החלוץ שהגיע מבני יהודה קיבל את החולצה מספר 33.

מכבי חיפה מגיעה בכושר מצוין וגם העובדה שטרם ניצחה בטרנר לא מרתיעה אותה. בלבול שוחח עם שחקניו על היריבה וציין את החלק ההתקפי הכשרוני שלה. הירוקים יודעים כי ב"ש תלחץ גבוה מהפתיחה ותנסה לכפות עליה את המשחק שלה והמאמן עבד עם שחקניו על קבלת החלטות והחזקה בכדור, כשהדרישה היא לשחק בפחות נגיעות ויותר מהר. "ב"ש קבוצה מצוינת, שמגיעה לאחר הפסד. זה אתגר גדול עבור הצוות המקצועי והשחקנים. עם כל הכבוד לבני יהודה, זה המשחק הקשה ביותר בעידן בלבול", אמרו במועדון.

בד בבד, בקבוצה ממשיכים לעבוד על חיזוק. בגזרה הישראלית, נראה כי רק שחקן הפועל חיפה, מקסים פלקושצ'נקו, על הפרק. במכבי חיפה עשויים לרכוש את כרטיסו כעת, כדי למנוע מעבר שלו ליריבה לצמרת דוגמת הפועל ב"ש. הסיכויים שהשחקן ילבש ירוק העונה אינם גבוהים, אך אם לא ימצאו קשר זר, במכבי חיפה עשויים לפעול בחלון הנוכחי.

בשיחות שערך בלבול עם יענקל'ה שחר ואסף בן דב הוא הבהיר כי ברצונו להתחזק במגן שמאלי וקשר. תחילה נראה היה שהוא מעוניין בקשר אחורי, אך ייתכן ויעדיף שחקן בעל אוריינטציה התקפית יותר. בד בבד, בקבוצה לא ממהרים לשחרר את אטיין ריינן ומיכיל קראמר, המבוקשים בליגה ההולנדית, עד שיגיעו זרים חדשים. הראשון, כך על פי דיווח בהולנד, זוכה לעניין מאמן מהליגה הראשונה. גם בגזרה הישראלית, אף שחקן לא צפוי לעזוב עד שיגיע רכש, כאשר עמית זנטי, שמבקש דקות משחק, הוא הראשון בתור ואופיר מזרחי אחריו.

הרכב משוער: גיא חיימוב, ארנסט מאבוקה, אטיין ריינן, עאיד חבשי, עופרי ארד, רז מאיר, נטע לביא, ג'ורג' מנדז'ק, סינטיהו סלליך, ניקיטה רוקאביצה ושון וייסמן.

בלבול. הרכב מנצח לא מחליפים (האתר הרשמי)
בלבול. הרכב מנצח לא מחליפים (האתר הרשמי)
ריינן. מבוקש בהולנד (אלן שיבר)
ריינן. מבוקש בהולנד (אלן שיבר)
הוסף תגובה