אפקט בית"ר? שטקוס עשוי לרדת לספסל בשבת

אכזבה משוער הפועל חיפה, חוזז יפתח. פלקושצ'נקו לירוקים?

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

שבוע לא שקט עבר על הפועל חיפה והכל יתנקז למשחק הבית מחר (שבת) מול מכבי פ"ת. האדומים טרם נרגעו מחתימת השוער הליטאי, ארנסטס שטקוס, בבית"ר ירושלים והוא עשוי לשלם את המחיר ולרדת לספסל לטובתו של רן קדוש. ישנה אכזבה גדולה מצד אנשי המועדון לנוכח החלטתו ובקבוצה טרם גיבשו החלטה האם לשחרר את הליטאי כבר עכשיו לקבוצה מהבירה תמורת איתמר ניצן ואנטוני וארן או יקוב סילבסטר.

למעשה, מלבד הבעיות מחוץ לכר הדשא, קבוצתו של שרון מימר מגיעה להתמודדות לאחר שלושה משחקים ללא ניצחון. המאמן מתכנן כמה שינויים לקראת המשחק, כשמי שעשוי לפתוח בהרכב הוא הקיצוני, מתן חוזז, שהגיע ממכבי תל אביב. השחקן תורגל ב-11 ועדיין לא ברור אם יהיה זה שיפתח על חשבונו של נס זמיר שייעדר בעקבות פציעה בשרירי הבטן, אך בכל מקרה ישולב.

אלי אלבז, שכבש במשחק נגד הפועל חדרה, נמצא גם הוא בתמונת ההרכב, כמו גם ראדו גינסארי שירד לספסל. כשהחדשות הטובות מגיעות מכיוונו של הבלם, ניסו קפילוטו, שעשוי לקבל דקות ראשונות מאז הפציעה בסיבוב הקודם נגד פ"ת.

בכל הנוגע להתעניינות היריבה העירונית בקשר הקבוצה, מקסים פלקושצ'נקו, במועדון טוענים כי טרם התבצעה פנייה מצד הירוקים. סעיף השחרור של הקשר עומד כרגע על 420 אלף אירו, סכום שמכבי חיפה יכולה לשלם. בצד האדום של חיפה רוצים לראות את הקשר נשאר בקבוצה, אך גם הם יודעים שהעניין לא תלוי בהם, כשבכל מקרה אם יעזוב, יגיע שחקן בכיר אחר במקומו.

הרכב משוער: רן קדוש (ארנסטס שטקוס), דור מלול, גבריאל תמאש, ריקי מיטרבסקי, שון גולדברג, מקסים פלקושצ'נקו, גל אראל, ראדו גינסארי (מתן חוזז), גילי ורמוט, אלי אלבז ובן אז'ובל.

יחזרו לנצח? הפועל חיפה (יוסי שקל)
יחזרו לנצח? הפועל חיפה (יוסי שקל)
הוסף תגובה