שחקני אשדוד לא קיבלו את משכורת אוקטובר

שחקן: "מפחדים להרים את הקול". אספה נעדר מהאימון

גיל לוין
גיל לוין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

לאחר התבוסה הכואבת למכבי תל אביב, במ.ס אשדוד מתמקדים בהתאוששות, בעיקר מנטאלית, והחלו היום (חמישי) בהכנות למשחק מול מכבי פתח תקווה בשבת (18:00). מי שנעדר מהאימון הוא יצחק אספה, החשוד בתאונת ה"פגע וברח" בה נהרג רוכב האופניים, ארי נשר ז"ל.

כזכור, ביום ראשון האחרון, אישרה השופטת, שרית זמיר לאספה, השוהה במעצר בית למעלה מחודשיים, לצאת לזמן התאווררות בין השעות 09:00 ל-13:00, אלא שזמיר לא נתנה אישור מפורש לקחת חלק באימוני הקבוצה. ולכן, בעצת עורך דינו, החליט השחקן לא להגיע לאימונים עד שיתבהר העניין. ביום ראשון הקרוב ייערך דיון נוסף בעניינו בבית המשפט המחוזי, לאחר שזמיר ביקשה שנציג צה"ל יעיד בדבר נחיצותו של השחקן בתפקיד.

בינתיים, במועדון מתמודדים עם בעיה נוספת: השחקנים עדיין לא קיבלו את השכר עבור חודש אוקטובר. "זאת לא פעם ראשונה שזה קורה. השחקנים תמיד הראשונים להיפגע וכולם מפחדים להרים את הקול", סיפר אחד השחקנים. שחקן נוסף אמר: "אם עד ראשון הם לא יעבירו זה יהיה באמת מוגזם". במועדון, אגב, מכחישים.

בכל מקרה, מחר יערכו בעיר הנמל את מסיבת העיתונאים המסורתית ואת האימון המסכם לקראת המשחק מול המלאבסים. מי שככל הנראה יחליף את טום בן זקן המוצהב בעמדת המגן הימני, הוא פיליפ קנזביץ', מאחר ובנצי מושל וחן עזריאל עדיין לא כשירים. כמו כן, מסתמן שיובל יעקובוביץ' יתפוס את מקומו של לאונרד אווסו, לאחר שהאחרון איכזב את נעים בשני המשחקים האחרונים.

בן זקן. ייעדר מול מכבי פ"ת (לירון מולדובן)
בן זקן. ייעדר מול מכבי פ"ת (לירון מולדובן)
הוסף תגובה