ב"ש לא מוותרת: מי שלא מאמין, שלא ישחק

באלופה מבהירים: "נילחם עד הסוף". מיגל ויטור קרוב לחזרה

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אחרי ה-4:4 מול הפועל חיפה שגרם לפער ממכבי ת"א לצמוח ל-12 נקודות ולתחושות קשות בהפועל ב"ש, שחקני ואנשי האלופה הגיעו הבוקר (חמישי) לשחק באולינג על מנת לשנות מעט את האווירה. "דברים כאלה מאוד חשובים, מנסים הכל כדי לשנות את מצב הרוח, אולי זה ישפיע גם במגרש", אמרו שחקנים.

אחה"צ תגיע הקבוצה לבית החולים סורוקה, שם תדליק נר חמישי של חנוכה ולאחר מכן יחלו בהכנות לקראת משחק הבית מול בני סכנין. לאחר מכן האלופה תארח את ק"ש בטרנר ובמועדון מדברים על המשחקים האלה כקריטיים.

בעוד ישנם קולות במועדון שטוענים כי "זה לא יהיה נכון לדבר עכשיו על אליפות. קודם כל אנחנו צריכים לפתור את הבעיות שלנו באופן מיידי", ישנם שחקנים שעדיין שומרים על אופטימיות, למרות שהם יודעים שזו תהיה משימה לא פשוטה. "אנחנו נילחם עד הסוף, ממש לא מוותרים. זה לא נגמר עד שזה נגמר. מי שלא מאמין שלא ישחק ומי שלא עומד בלחץ, שיחליף מקצוע".

בתוך כך, חזרתו של מיגל ויטור, שעורך מזה תקופה אימונים, מתקרבת, כשהצוות הרפואי צפוי לקבל החלטה לגבי חזרתו הסופית במהלך שבוע הבא. מיכאל אוחנה ממשיך בהליך ההחלמה מהפציעה בברכו. הקשר עורך אימונים כמעט מלאים וצפוי לעמוד לרשותו של ברק בכר בעוד כחודש וחצי.

ויטור עם שהר. בקרוב במגרשים (לירון מולדובן)
ויטור עם שהר. בקרוב במגרשים (לירון מולדובן)
הוסף תגובה