"אם שחקן יתלונן על עייפות, אחליף אותו"

מאמן בני יהודה, אבוקסיס, לפני מכבי ת"א. קוויאר בספק

גיל לוין
גיל לוין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אחרי שהפועל חדרה נכשלה, בני יהודה תנסה לעצור את הרכבת הדוהרת של מכבי ת"א, כשתארח אותה בשבת (20:30) ל"משחק עונה" נוסף. הקבוצה של יוסי אבוקסיס אמנם במקום השני, אבל במרחק שמונה נקודות מהקבוצה של ולדימיר איביץ' והפסד יהפוך את המשימה של יריבות הצהובים קשה מאוד.

הכתומים קיימו היום (חמישי) אימון שחרור באולם בשל מזג האוויר. קרלוס קוויאר, שסובל מפציעה, התאמן בצד ולא ברור אם יהיה כשיר. ירדן שועה ויובל אשכנזי, שהוחלפו מול עירוני קרית שמונה לאחר שסבלו מהתכווצויות בשריר, צפויים לעמוד לרשות אבוקסיס. המעבר של אבישי כהן, שמתאמן עם הקבוצה, צפוי להיסגר מול בית"ר ירושלים בקרוב.

"מכבי ת"א נמצאת בכושר הכי טוב היום", אמר אבוקסיס על היריבה, "אבל אנחנו רוצים לצאת עם תוצאה טובה. אנחנו לא מוותרים מראש. היה הרבה אופי בניצחון בקרית שמונה. לנסוע לשם אחרי הפסד, לפעמים זה מכניס לאווירה לא טובה. אני שמח שהשחקנים הראו בגרות. זה יותר מעוד ניצחון".

עוד הוסיף המאמן: "אני לא אדבר על עייפות או אגיד תירוצים אחרים. זה המצב הקיים. מי שיגיד לי שהוא עייף, אעלה שחקן אחר. מי שישחק, אין תירוצים. במשחק כזה כל אחד יצטרך לתת את האקסטרה. אנחנו מאמינים שאנחנו יכולים לעשות דברים יפים.  אנחנו רוצים לסיים את הסיבוב בצורה טובה".

אבוקסיס מקווה גם שכוכב הקבוצה, ירדן שועה, ימשיך את היכולת הטובה מהמשחק מול ק"ש: "לשחקנים צעירים יש ירידות וגם לכוכבים יש משחקים פחות טובים. רוב העונה נותן משחקים אדירים. יש לו הרבה מה להשתפר והוא עובד. בסך הכל, הוא התקדם העונה. עד סוף השנה הזו הוא לא יעזוב. הוא צריך לסיים את העונה פה, זה הכי טוב לכולנו".

אבוקסיס. "מכבי ת"א בכושר הכי טוב היום"
אבוקסיס. "מכבי ת"א בכושר הכי טוב היום"
הוסף תגובה