החיפוש אחר מחליף לאלי גוטמן בחיפה הוקפא

איתי מרדכי ימשיך להדריך גם בשבת: "קרית שמונה קבוצה קשה"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אחרי שאתמול (רביעי) מסיבת העיתונאים של אלי גוטמן בסמי עופר נדחתה, היום שוב יצאה הודעה כי היא תתקיים כסדרה ב-14:00. במקור אמור היה המאמן להודיע רשמית כי הוא פורש מכדורגל, אבל לאור ההתפתחויות ביממה האחרונה, עדיין לא ברור אם הוא יישאר בתפקיד כלשהו במועדון או שיעזוב סופית.

גוטמן הגיע אתמול לאימון ושוחח ארוכות עם הצוות המקצועי והשחקנים. "זה נראה כי הוא אתמול נפרד סופית, לאחר שלא הספיק לעשות זאת לפני המשחק נגד בני סכנין", אמר גורם במועדון. בניגוד להכנה מול סכנין, אותה עוד ניהל גוטמן, נראה שלקראת קרית שמונה בשבת הוא ייקח צעד אחורה.

בינתיים, מי שימשיך לעמוד על הקווים הוא איתי מרדכי שזוכה לאמון רב מצד הנהלת המועדון. הנשיא יעקב שחר החליט להקפיא את החיפוש אחר מאמן חדש כדי לתת ביטחון לשחקנים ובעיקר למרדכי. לא מן הנמנע כי ניצחון בשבת יסלול את דרכו של מרדכי למשרה קבועה.

המאמן הזמני החמיא לשחקנים על משחק הלחימה נגד סכנין ואמר להםם: "זה היה משחק קשה והייתה לנו משמעת טקטית. יש יומיים להתכונן לק"ש ונצטרך אנרגיות". מי שעשוי להוסיף את האנרגיה שמרדכי מחפש כל כך הוא הקשר הקמרוני, ג'ורג' מנדז'ק, שנעדר מהמשחק נגד סכנין בעקבות צבירת חמישה כרטיסים צהובים. חזרתו גורמת לכאב ראש חיובי לירוקים, שהיו שבעי רצון מהיכולת בדוחא.

מרדכי, אגב, התייחס לניצחון בשלישי ולעובדה שכל המעורבים בשערים היו שחקנים שהתאמנו תחתיו במחלקת הנוער: "הניצחון בסכנין היה חשוב מאוד. אנחנו לא מפרידים בין שחקנים שגדלו במועדון לאלה שלא, אנחנו קבוצה אחת וצוות אחד. כל שחקן שנותן את התפוקה במגרש ומוכיח את עצמו, אנחנו שמחים על כך".

המשחק נגד ק"ש יהיה השלישי של הקבוצה השבוע. "זה בהחלט לא קל, אך אנחנו מספיק מנוסים ובעלי ידע על מנת להתמודד במצבים כאלה. כולם במועדון מקצוענים", הסביר המאמן והוסיף: "קרית שמונה זו קבוצה קשה מאוד בכל מקום שהם משחקים. הם הוכיחו את זה גם בסמי עופר. נגיע מוכנים".

מרדכי. ימשיך עד תום העונה (ערן לוף, סוכנות ג'יני)
מרדכי. ימשיך עד תום העונה (ערן לוף, סוכנות ג'יני)
הוסף תגובה