אביטן לשחקנים: "העבודה הקשה עדיין לפנינו"

חדרה יוצאת לשלושה ימי חופש. מנשה זלקה זכה לאות הוקרה

יגאל גולדשטיין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

בהפועל חדרה משתדלים שלא להיכנס לאופוריה בזכות התוצאות שהשיגה והעובדה שנמצאת במקום הראשון אחרי שישה מחזורים. הצוות המקצועי בראשותו של ניסו אביטן דואג לשמור את השחקנים עם הרגליים על הקרקע, בעוד מי שמראים מנהיגות הם דויד מתיאוס ומנשה זלקה, שמדברים עם חבריהם ומחדירים בהם אנרגיות לפני משחקים ובמהלך האימונים.

במהלך האימון אתמול, אמר אביטן לשחקניו: "נוחו, העבודה הקשה לפניכם". המאמן העניק לשחקניו שלושה ימי מנוחה ובראשון יחלו ההכנות למשחק הצמרת נגד מכבי תל אביב. המנוחה, בין היתר, אמורה לסייע לחסן אבו זייד, עלי חטיב ופרדי פלומיין להתאושש מהפציעות שלהם.

בתוך כך, זלקה זכה אתמול (רביעי) לאות הוקרה על פעילותו למען העם והארץ, הן במגרשי הכדורגל והן בשירותו הקרבי ביחידת העילית של חטיבת צנחנים. המגן בן ה-28, עלה לארץ מאתיופיה בגיל שנה בלבד והחליט להתגייס ולהפוך להיות לוחם, על אף חלומו להיות כדורגלן מקצועי. הוא התנדב לחטיבת הצנחנים וסיים כלוחם בפלגת העורב שם שירת עם ארי פולד ז"ל, שנרצח לפני מספר שבועות בגוש עציון.

אמש, בעקבות החשיפה על שירותו הצבאי וכוונתו להמשיך ולשרת גם כקפטן של קבוצה בליגת העל, זכה זלקה לאות הוקרה בכנס השנתי של תנועת "אם תרצו". "לשרת את מדינת ישראל זו זכות גדולה עליה חלמנו שנים רבות", אמר המגן המוערך. "הפרס הזה מוקדש לכל המילואימניקים ולמשפחתו של חברי ארי פולד ז"ל שזכיתי לשרת איתו במילואים. ספורט זה דבר חשוב, אבל ארץ ומדינת ישראל הם הרבה יותר חשובים. אני אמשיך לשרת את המדינה במילואים גם כשחקן בליגת העל".

זלקה זכה לכבוד (קובי דוברז)
זלקה זכה לכבוד (קובי דוברז)
מעבר לתגובות