שחקני הפועל אשקלון נתבקשו לקצץ בשכרם

אחרי הנשירה ללאומית, במועדון דרשו גם שיחזירו את רכביהם

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אחרי שירדו לליגה הלאומית, בהתאם לכך גם תקציב הקבוצה ירד, נתבקשו שחקני הפועל אשקלון היום (חמישי) לקצץ בשכרם בשתי המשכורות שחייבים להם. כמו כן, גם הרכבים שברשות השחקנים יוחזרו למועדון, בקשה שרבים מהם לא אהבו במיוחד. הבקשות הועברו לחלק מהם דרך חבר ההנהלה צ'יקו מגיה, ששוחח איתם במשרדו, בעוד עם אחרים בוצעה שיחה טלפונית.

בשיחות עם מגיה נאמר לשחקנים: "הקבוצה ירדה ליגה, אין את אותן הכנסות שחשבו שיהיה לה. הקבוצה נפגעה כלכלית, וכחלק ממנה אתם צריכים לבוא לקראתה". דלה איינוגבה, שוער הקבוצה, הסכים לדרישות, כמו גם הקשר רודי חדד.

כצפוי, חלק מהשחקנים הגיבו לבקשת המועדון בשלילה, בטענה שזה מה שהובטח להם בחוזים, ולפיכך הם לא מוכנים לקצץ בשכרם. לטענתם, במהלך העונה הם עשו כל שביכולתם על מנת לעשות את עבודתם על המגרש. הבקשה כלל לא מובנת להם, בעיקר כשהעניין מעוגן בחוזה, כך שהנושא מולם עדיין בבדיקה.

שלומי לוי, דובר המועדון, מסר בתגובה: ״הפועל אשקלון מקיימת בימים אלו שיחות עם כלל שחקני הקבוצה במסגרת גמר החשבון לעונת המשחקים 2017/18, מלבד השחקנים הזרים שעזבו את הארץ 24/48 שעות לאחר המשחק האחרון, ועמם נקיים גמר חשבון בביקורם הקרוב בארץ, כפי שדרשו".

"בכל חוזי השחקנים, להם סעיף רכב, הובהר מבעוד מועד כי הרכב אמור לשרת את השחקנים במהלך העונה, לטובת הגעה לאימונים ולמשחקים. להנהלת המועדון לא ברורה הטענה, מאחר ותמה עונת המשחקים, והשחקנים התבקשו להחזיר הרכבים כפי שסוכם עמם בחוזה״.

שחקני אשקלון, הסיוטים ממשיכים גם אחרי שכבר ירדו. (אלן שיבר)
שחקני אשקלון, הסיוטים ממשיכים גם אחרי שכבר ירדו. (אלן שיבר)
מעבר לתגובות