האוהדים של מכבי ת"א מחו: פליטים לא רצויים

הצהובים יתרמו במסגרת יוזמת אופ"א. גל אלברמן: "לא ביצענו את ההוראות". יוקאנוביץ' לקראת צ'לסי: "אנחנו לא באים לטייל בלונדון"

א א א א (שנה גודל)
השלט שהניפו אוהדי מכבי ת"א (משקיפי "בועטים את הגזענות והאלימות מהמגרשים")
השלט שהניפו אוהדי מכבי ת"א (משקיפי "בועטים את הגזענות והאלימות מהמגרשים")
תחילת כתבה

עירוני קרית שמונה מסמנת את עצמה כנאחס של מכבי ת"א. אחרי שגברה עליה בפנדלים במשחק אלוף האלופים, החבורה של סלאח חסארמה סיימה עם האלופה ב-1:1 במסגרת המחזור השלישי בליגה כשהיא הופכת לראשונה לקחת נקודות ממנה בליגה. כעת הפנים של הצהובים ליום הרביעי, אז תפגוש את צ'לסי בשלב הבתים של ליגת האלופות, ושם יהיה מדובר במשחק שונה לגמרי.

במהלך המשחק הניפו אוהדי מכבי ת"א שלט בו נכתב "פליטים לא רצויים", כאות מחאה על הכוונה של הקבוצה לתרום כסף מכרטיסים שיימכרו למשחקי ליגת האלופות לפליטים הסורים, כחלק מכוונה של המפעל להירתם לנושא.

"שיחקנו שתי מחציות מאוד מאוד שונות", אמר מאמן מכבי ת"א, סלבישה יוקאנוביץ', בסיום, "הראשונה הייתה  רעה מאוד, לא היינו מאורגנים. במחצית השנייה השתפרנו מאוד. בסוף המשחק היו לנו כמה הזדמנויות מאוד טובות והם הבקיעו אחרי טעות שלנו, אבל כל זה כבר היסטוריה. אני לא לוקח כלום למשחק מול צ'לסי בליגת האלופות. פה זה משהו אחד ושם זה משהו אחר. אנחנו נהיה מול אחת הקבוצת הכי טובות באירופה. בכל אופן, אנחנו לא באים לטייל בלונדון. ממה שאני יודע כל משחק מתחיל מ-0:0". 

ראדוניץ' לא מאמין. החמיץ בשלומיאליות (עודד קרני)
ראדוניץ' לא מאמין. החמיץ בשלומיאליות (עודד קרני)
בן חיים מול עאבד. מרוצה מההופעה (עודד קרני)
בן חיים מול עאבד. מרוצה מההופעה (עודד קרני)

כובש השער למכבי ת"א, גל אלברמן, הוסיף: "התכוננו למשחק ולא ביצענו את ההוראות כמו שצריך במחצית הראשונה. כשנצמדנו לתכנית משחק השתפרנו, צריכים להיות מרוכזים 90 דקות, ואם זה היה נשאר ככה זה היה נגמר אחרת. בליגת האלופות זה משהו אחר. היינו מרוכזים פה ועכשיו אנחנו מרוכזים במטרה הבאה. אני לא נוהג להבקיע, הייתי מעדיף שהשער שלי יהיה גול ניצחון. מקדיש אותו למשפחה".

הבלם, טל בן חיים, דווקא היה מרוצה: "מבחינתי, משחק טוב מאוד שלנו. הנענו, יצרנו מצבי הבקעה נגד קבוצה לא פשוטה אצלה בבית. אם היינו כובשים משני המצבים בסוף היו אומרים שהיה משחק מצויין. יצרנו מספיק מצבי הבקעה כדאי לנצח שני ממשחקים, אבל מסתכלים קדימה".

על המפגש מול קבוצתו לשעבר הוסיף: "רגע מרגש לחזור לצ'לסי, אחרי שהגעתי לשם כשחקן, להגיע לשם כשחקן מהצד השני, זה מרגש. לפגוש את המאמן, השחקנים ששיחקתי איתם, מרגש. קשה לתת טיפים מול צ'לסי, מדובר בשחקנים מהטופ העולמי ומשוכנע שיכינו אותנו ונהיה ברמה מספיק טובה".

מאמן ק"ש, סלאח חסארמה: "היה לנו משחק טוב במחצית הראשונה ובמחצית הבשנייה רק במזל לא קיבלנו את הגול. גם הגול שקיבלנו היה כשהיה שחקן על הדשא ולא עצרו את המשחק. אני מרוצה מהתוצאה.  גם גיא חיימוב היה בכושר מצוין ומאוד עזר לנו. אנחנו רוצים להיות חזקים ולמעלה, אבל יש הרבה מה לעבוד ומה להשתפר. אנחנו בדרך, זה ייקח זמן, אבל אנחנו בדרך הנכונה".

שני הגיבורים הטראגיים. איגייבור וראיקוביץ' (עודד קרני)
שני הגיבורים הטראגיים. איגייבור וראיקוביץ' (עודד קרני)
יוקאנוביץ'. הפנים לצ'לסי (עודד קרני)
יוקאנוביץ'. הפנים לצ'לסי (עודד קרני)
הפעם הוא לא כבש (עודד קרני)
הפעם הוא לא כבש (עודד קרני)
מעבר לתגובות