מכבי ראשל"צ ניצחה והבטיחה את מקומה בחצי

22:38 לצהובים מול מוצקין. גם אשדוד ניצחה בגביע ווינר

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
(צילום: מכבי ראשל"צ)
(צילום: מכבי ראשל"צ)
תחילת כתבה

בצל חוסר הוודאות לקראת תחילת הסגר ביום שישי - באיגוד הכדוריד ממתינים להבהרות ממשרדי הספורט והבריאות, התקיימו הערב (שני) שלושה משחקים במסגרת המחזור השני בגביע-ווינר שופטים.

מכבי ראשל"צ הבטיחה מעשית את מקומה בחצי הגמר (בתקווה שיוכל להיערך, המשחקים תוכננו ל-22-23 בספטמבר), כשהשיגה ניצחון מוחץ על מכבי קרית מוצקין 22:38. ביום חמישי מכבי ראשל"צ תפגוש את מ.כ באר שבע במשחק שינעל את בית ג', ורק תבוסה תמנע ממנה להעפיל למפגש מול המנצחת בין הפועל ראשל"צ למ.כ חולון (מבית ב').

בשורות מכבי ראשל"צ הצטיינו שרון שלם שהוביל עם שבעה שערים, כמו גם אמיר שניידר, ירמי סידי וגאפר חדזיומרוביץ' – חמישה שערים כ"א. כמו כן, ניב פישלוביץ' (9 עצירות ב-52%) ואלדר שיקלושי (6 ב-33%) הצטיינו בשער האלופה.

בבית א', רמה"ש ניצחה את קרית אונו 29:30, בתום משחק צמוד (הדר מצליח כבש את שער הניצחון בשניות הסיום. עדן ג'ינג'י הצטיין בשורות רמה"ש עם שישה שערים, כפי שכבש סטפן טרזיץ' וגיל פומרנץ הוסיף חמישה שערים). בקרית אונו – הצטיין טאריק קאסומוביץ' עם 11 שערים, נבו מדינה בן ה-17 כבש שישה שערים (שיחק 50 דקות) ועמית גל הוסיף חמישה שערים. ביום חמישי המנצחת תתמודד מול עירוני רחובות על העלייה לחצי הגמר.

בבית ד' – הפועל אשדוד ניצחה בנס ציונה 22:25 (באשדוד ציינו כמצטיינים את עומרי קושמרו ואת גאבור לנגהאנס). בתוך כך, אשדוד תארח ביום חמישי את דימונה, שניצחה במחזור הראשון את נס ציונה 29:30.

קושמרו ולנגהאנס עשו את ההבדל עבור אשדוד (צילום: הפועל אשדוד)
קושמרו ולנגהאנס עשו את ההבדל עבור אשדוד (צילום: הפועל אשדוד)

 

מעבר לתגובות