עדן ג'ינג'יחשווילי: א.ס רמת השרון החתימה את השחקן

המרכז יצטרף לשנתיים. שי הרשקוביץ הודיע על פרישה מהמשחק

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

א.ס רמת השרון העניקה הצהרה ראשונה לקראת העונה - עדן ג'ינג'יחשווילי, המרכז של מ.כ חולון ונבחרת ישראל, חתם היום בשורות הקבוצה לשנתיים. ג'ינג'יחשווילי יחליף את ג'ורג'ה ג'קיץ. "הגיע לבית חם". לצד החתימה, שי הרשקוביץ, שחקנה של הפועל אשדוד, הודיע על פרישה ממשחק פעיל.

ג'ינג'יחשווילי שבקרוב יציין יום הולדתו ה-24 עשה התקדמות גדולה בשנתיים האחרונות, בהן קידם את חולון לצמרת. ג'ינג'יחשווילי כבש העונה בליגת העל 87 שערים, בהם מספר שערים מכריעים שהבילו את קבוצתו אל המקום השני בטבלה.

המרכז מצטרף לסגל של המאמן אסף לוי, שהאריך גם הוא את חוזהו במועדון. יו"ר רמה"ש אמר על החתימה של השחקן: "אני שמח ונרגש שהצלחנו לשים את היד על עדן, שהיה המלפפון החם ביותר בשוק, ואני בטוח שהוא בא לבית חם ואוהב ויישאר איתנו הרבה שנים".

חוץ מחתימתו של ג'ינג'יחשווילי, עוד בשורה בכדוריד הישראלי. שי הרשקוביץ, 27, הפיבוט המצטיין של הפועל אשדוד בשנתיים האחרונות והיה שותף לאליפות ההיסטורית של המועדון והעפלתה לגמר גביע המדינה, פרסם היום פוסט: "הסוף לשמועות - החלטתי לפרוש בשיא ולהתקדם הלאה בחיים שלי. אני גאה בקריירה שבניתי בשתי ידיי מכיתה ג'. שמח שהייתי חלק מענף הכדוריד בישראל, ושזכיתי לקחת תארים במהלך הקריירה".

הרשקוביץ סיים קריירה יפה בענף. (צילום: מני אלגריסי)
הרשקוביץ סיים קריירה יפה בענף. (צילום: מני אלגריסי)
מעבר לתגובות