ברביעי: סדרת גמר פלייאוף הנשים תצא לדרך

אחרי שהפתיעו בחצי, הרצליה ור"ג ייפגשו שנה שלישית ברצף

תגיות: בנות הרצליה

א א א א (שנה גודל)
הקפטניות של שתי הקבוצות שני לוינקינד ובר אורינגר (הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד)
הקפטניות של שתי הקבוצות שני לוינקינד ובר אורינגר (הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד)
תחילת כתבה

עוד חוזר הניגון: אחרי שהפתיעו בסדרות חצי גמר הפליאוף את שתי הראשוניות, שסיימו בשני המקומות הראשונים בליגה הסדירה והחזיקו ביתרון הביתיות במשחק השלישי והמכריע, האלופה מכבי ארזים ר"ג וסגניתה בנות הרצליה יחלו מחר (רביעי, 20:30, אוהל שם) את סדרת הגמר בדרך להנפת צלחת האליפות.

כאמור, ארזים שסיימה שלישית בליגה הסדירה הפתיעה את מכבי ראשל"צ, שגברה עליה בגמר גביע המדינה וסיימה שנייה. הרצליה, שסיימה רביעית, ניצחה את הפועל ראשל"צ, שחתמה את הליגה הסדירה במקום הראשון. ארזים והרצליה נפגשו בשנתיים האחרונות בגמר הפליאוף (הרצליה זכתה לפני שנתיים, וארזים בעונה שעברה), וזו תהיה למעשה העונה השלישית ברציפות. בשנים אלו עברו שחקניות בולטות מקבוצה אחת אל השנייה, כך שמצפה מאבק מסקרן כשהן קרובות לצלחת.

קפטן ארזים ר"ג, שני לוינקינד, ששיחקה בעבר בהרצליה, אמרה: "עברנו כל כך הרבה משברים השנה, הפסדנו את התואר הראשון שלנו בתבוסה בגמר גביע, אבל מתוך המקום הנמוך הזה, האגודה התעלתה על עצמה ועשתה הכל כדי שנשתקם ונחזיר את הנשמה שהרגשנו שאבדה לנו. עכשיו הגענו לשיא בדיוק במאני טיים, והתקווה היא שנמשיך ככה במשחקי הגמר. נותר לנו רק לבוא לכל משחק עם אנרגיה אדירה, להזיע את הנשמה על המגרש ולסיים את העונה הזו עם טעם מתוק".

מנגד, אמרה קפטן בנות הרצליה, בר אורינגר: "מסתבר שכוחה של מסורת חזק יותר מכל דבר. ארזים יריבה ותיקה שלנו, שבשנה שעברה לקחו לנו את האליפות. אנחנו עובדות קשה וברצינות כדי להחזיר את התואר הביתה. התגבשנו, ואנחנו מוכוונות משימה. אני גאה בחברותיי לקבוצה על העונה שעברנו".

ביום שני יפתחו חצאי גמר הפליאוף בליגת ווינר גברים, כאשר שתי הסדרות יפגישו בין מחזיקת גביע המדינה מכבי ראשל"צ לבין מחזיקת גביע ווינר א.ס רמת השרון (18:00 – בית מכבי, שידור ישיר בערוץ הספורט), ובין האלופה הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ לבין הפועל אשדוד, שעושה היסטוריה ומעפילה לראשונה בתולדותיה לשלב זה.

ארזים רמת גן (הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד)
ארזים רמת גן (הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד)
בנות הרצליה (הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד)
בנות הרצליה (הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד)
מעבר לתגובות