בילד: הומלס ומולר יחזרו לנבחרת גרמניה

יקבלו זימון ליורו. יוגי לב: "לא פתחתי ולא סגרתי דלתות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
(GETTY)
(GETTY)
תחילת כתבה

נבחרת גרמניה קרבה לעידן חדש, כאשר יוגי לב ייפרד מהאנשאפט בתום 15 שנים לאחר טורניר היורו בקיץ. לכבוד "הריקוד האחרון" לב עשוי להתחזק בשני שחקנים שלא שיחקו בגרמניה כבר יותר משנתיים - מאטס הומלס ותומאס מולר. היום (חמישי) דווח ב'בילד' שהמאמן שינה את החלטתו והוא יזמן בחזרה את השניים לאחר שהפריש אותם ב-2019.

"לא פתחתי ולא סגרתי דלתות", אמר לב בקשר לחזרתם של הומלס, מולר וג'רום בואטנג. "כמאמן אני צריך לשאול שאלות: מה אנחנו רוצים להשיג? מה סגנון המשחק שלנו? איך נוכל לגרום לצוות לעבוד? אלה השיקולים שלי לטורניר".

לאחר השנים הפחות מוצלחות של גרמניה לב נשמע די אופטימי בנוגע לסיכויים של נבחרתו בטורניר יורו 2020. "קימיך, גורצקה, סאנה, גנאברי ועוד מספר שחקנים בדרך לממש את הפוטנציאל שלהם", הסביר המאמן. "הייתה לנו סיטואציה כזו ב-2010 כשלפני כן היו לנו שנים קשות. גם אז הייתה לנו נבחרת צעירה בלי יותר מדי ניסיון".

כזכור, הומלס (32) ומולר (31) ידעו עם מהאנשאפט לא מעט רגעי אושר בעבר והזכייה במונדיאל ב-2014 היא בלי ספק הגדולה מכולם. מולר הספיק לרשום 100 הופעות בהן כבש 38 שערים, והוא גם היה מלך השערים במונדיאל 2010 עם 5 כיבושים. הומלס רשם 70 הופעות וכבש 5 שערים.

מאז שמולר עזב את הנבחרת הוא חווה רנסנס ברמה האישית והקבוצתית ולזכותו העונה 13 שערים ו-14 בישולים ב-33 הופעות במדי באיירן מינכן בעונה זו. גם בלמה של בורוסיה דורטמונד נמצא במגמת עלייה והוא תרם העונה 4 שערים ב-35 הופעות בכל המסגרות.

מעבר לתגובות