בילד: ציון 3 לנוייר, 4 לפליק. צפו בהדחה

אכזבה קשה בבאיירן אחרי הגביע. המאמן: "לא נאשים את רוקה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

לראשונה מאז החל עידן האנזי פליק, באיירן מינכן איבדה תואר. אמש (רביעי) אלופת גרמניה הודחה ממפעל הגביע כבר בשלב 32 האחרונות, משהו שלא קרה מאז שנת 2000, עם הפסד דרמטי 6:5 בפנדלים (אחרי 2:2 בתום 120 דקות) לקיל מהליגה השנייה.

מנואל נוייר סיפק יכולת די ירודה ובדו קרב מהנקודה הלבנה בסיום הוא ספג את כל שש הבעיטות, כאשר החמצה של מארק רוקה מנגד הכריעה. ב"בילד" העניקו ציונים לכל השחקנים, והשוער קיבל את הציון 3, הכי נמוך בסגל כמו גם לירוי סאנה וסרז' גנאברי (למרות השערים ששניהם כבשו). המאמן פליק קיבל את הציון 4, אחרי שקבוצתו עפה מול קבוצה מהליגה השנייה בגביע בפעם הראשונה מאז אלמניה אכן ב-2004.

"אנחנו בהלם ומאוכזבים מאוד", אמר פליק. "השער הראשון שספגנו היה בדיוק באותו האופן כמו במשחקים הקודמים, אנחנו צריכים לסגור את החורים במרכז ההגנה, לא עשינו זאת. זה קרב גביע, כלומר זה היה סוף הדרך מבחינתנו. אנחנו צריכים להתגבר על זה ולהמשיך הלאה, יש לנו עוד הרבה דברים לעשות. אנחנו צריכים לעבוד על הקומפקטיות בהגנה, על הפעלת הלחץ על השחקן שעם הכדור ועוד. מארק רוקה? לא חושב שמישהו מאשים אותו. ככה פנדלים מוכרעים. אנחנו נתמוך בו ונעמוד לצידו".

תומאס מולר גם כן נשמע מאוכזב ביותר: "השורה התחתונה היא שהפסדנו לקבוצת אנדרדוג שנתנה הכל על המגרש כדי לאזן את העניינים. הדרך בה ספגנו את השער הראשון, דיברנו על זה בקבוצה זמן רב. קיל שיחקה טוב, אבל היינו צריכים לנצח את המשחק הזה. קשה להגיד שלא השקענו את כל המאמצים פה, אבל זה עדיין מאוד מאכזב".

באיירן מאבדת תואר (getty)
באיירן מאבדת תואר (getty)
אוהדי קיל חוגגים בשלג (getty)
אוהדי קיל חוגגים בשלג (getty)
(getty)
(getty)
מעבר לתגובות