באיירן מינכן: קהל הורד מהעץ, רומיניגה נגד ההתאחדות

שני אוהדים טיפסו 12 מטרים כדי לצפות בניצחון על אוניון ברלין. וגם: מספרי לבנדובסקי

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
הספיקו לצפות בגול של לבנדובסקי? (GETTY)
הספיקו לצפות בגול של לבנדובסקי? (GETTY)

רוברט לבנדובסקי לא עוצר. הכדורגל הגרמני חזר אלינו כבר אתמול (שבת) עם שישה משחקים, אבל האלופה באיירן מינכן חזרה הערב למגרשים עם 0:2 על אוניון ברלין. הבווארים הגדילו את הפער מדורטמונד השנייה לארבע נקודות ואת מירב תשומת הלב משך החלוץ הפולני, שכבש בפנדל והגיע ל-40 שערים העונה בכל המסגרות במדי באיירן.

אין ספק כי לבנדובסקי הוא אחד החלוצים הגדולים בעולם וזו העונה החמישית ברצף שהוא מבקיע לפחות 40 גולים. להלן פירוט השערים של האיש שלא מפסיק לכבוש. פשוט מכונת שערים.

עונת 2018/19 - 40 גולים
עונת 2017/18 - 41 גולים
עונת 2016/17 - 43 גולים
עונת 2015/16 - 42 גולים

בתוך כך, לפי 'בילד', שני אוהדים טיפסו על עץ בגובה 12 מטר ליד האצטדיון על מנת לראות את המשחק משם, אבל לא לזמן רב. המשטרה המקומית התערבה והורידה את האוהדים בחזרה לקרקע.

נויר יעזוב או ישאר? במועדון אופטימיים (GETTY)
נויר יעזוב או ישאר? במועדון אופטימיים (GETTY)

כמו כן, שוער הקבוצה, מנואל נוייר, שמר על שער נקי ונראה כי למרות הדיווחים השונים על עזיבה הוא בדרך להישאר במועדון. מנכ"ל באיירן, קארל היינץ רומיניגה מאמין כי החוזה של השוער שמסתיים ביוני 2021 יוארך בקרוב: "אני אופטימי שנוייר יקבל מיד את ההצעה של באיירן", אמר המנכ"ל ל'סקיי'. עם זאת, שוער נבחרת גרמניה שמר את הקלפים קרוב לחזה ואמר אחרי המשחק: "אני שמח לשחק בבאיירן ובשיחות עם רומיניגה. אנחנו אופטימיים אבל שום דבר עדיין לא ברור. אין שום דבר להכריז כרגע".

על המשחק עצמו אמר השוער: "היינו בפוקוס מהרגע הראשון, למרות שלא הראינו את מיטב היכולת שלנו. אנו שמחים ששלטנו לאורך 90 הדקות ושאנחנו חוזרים הביתה עם שלוש נקודות".

עוד לפני המשחק, נשיא באיירן, קרל היינץ רומיניגה, תקף את פריץ קלר, נשיא ההתאחדות הגרמנית. "בחירת המילים שלו הייתה פופוליסטית", אמר הנשיא והתכוון לאמירות של קלר בנוגע לחוסר הענווה בליגה. "אני יכול לחשוב על הרבה דברים שלא נהנתי מהם בהתאחדות הגרמנית". 

מעבר לתגובות