דיווח: טיאגו האריך חוזה, הרננדס לריאל?

הספרדים על הפרק: הראשון יישאר 2024. זידאן שוחח עם הבלם

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )

בבוקר ההודעה בגרמניה שהבונדסליגה בדרך חזרה, באיירן מינכן, אשר עומדת בראש טבלת הליגה ולוחצת חזק להשלמת המשימה שלה העונה, כבר מתכוננת לשנים הבאות. היום (שלישי) בתקשורת המקומית דווח כי טיאגו אלקנטרה האריך את חוזהו במועדון.

בשורות מצוינות לאוהדים הבווארים. טיאגו, שזו עונתו השביעית בבאיירן וכרגע מחזיק חוזה עד 2021, הקשר הספרדי בדרך להארכת חוזה, אך טרם פורסמו הפרטים הרשמיים סביב החוזה החדש ולכמה שנים נוספות, אך הצפי שלפחות עד 2023 הוא צפוי להשאר במועדון.

טיאגו בן ה-29, שיחק ב-32 משחקים העונה וכבש שלושה שערים בכל המסגרות. בעצם החתימה שלו, הוא מצטרף לתומאס מולר ואלפונסו דיוויס שכבר חתמו על חוזה חדש בחודש האחרון וכן גם למאמן האנזי פליק שקיבל אמון מהנהלת הקבוצה והאריך את חוזהו גם הוא.

עוד בבאיירן, היום דווח שריאל מדריד הביעה התעניינות רבה בבלם הקבוצה, לוקאס הרננדס. בתקשורת גרמניה נאמר שזינאדין זידאן כבש שוחח עם הרננדס בנוגע לאפשרות המעבר, אך הבאוורים מנגד לא מתכננים לעשות חיים קלים בנוגע לעסקה שכזאץ.

הבלם הספרדי שרק העונה עבר מהיריבה העירונית אתלטיקו בתמורה ל-80 מליון יורו, שותף בסך הכל באחד עשר משחקי ליגה העונה, בשל ריבוי פציעות. למרות המצב, ב"בילד" הגרמני מדווחים כי זינאדין זידאן עדיין מעוניין לצרף את השחקן לשורותיה של הבלאנקוס.

המנהל הספורטיבי של באיירן, חסן סליהמיצ'יץ' די ביטל את ההודעה הזאת כשאמר: "הוא (הרננדס) סבל מחוסר מזל בשל הפציעות שלו, אבל זה קורה". עוד הוסיף שחקן העבר: "אנו משוכנעים שהוא עדיין יעזור לצוות שלנו רבות"

הרננדס טרם הטביע חותם, יעזוב? (GETTY)
הרננדס טרם הטביע חותם, יעזוב? (GETTY)
מעבר לתגובות