פרויקט תגלית: דייויס חתם בבאיירן עד 2025

הכוכב הקנדי הצעיר זכה להארכת חוזה: "זה חלום שהתגשם"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )

סיפור הסינדרלה נמשך. אלפונסו דייויס חתם הערב (שני) על הארכת חוזה בבאיירן מינכן עד קיץ 2025, כך הודיעה אלופת גרמניה. חוזהו המקורי של המגן/הקיצוני הקנדי עתיד היה להסתיים רק ב-2023, אבל ראשי האימפריה הבווארית ביקשו להביע את שביעות רצונם מהטאלנט הצעיר - והבטיחו את עתידו באליאנץ ארנה לפרק זמן ארוך יותר.

"אני מאושר. באיירן מינכן זה אחד המועדונים הגדולים בעולם וזה היה חלום שהתגשם עבורי להיות מסוגל לשחק כאן. הרגשתי בנוח מהיום הראשון שלי פה. אני רוצה לזכות בכמה שיותר תארים עם המועדון הזה. הרצון לזכות בכל דבר - זה ה-DNA של באיירן", אמר חתן השמחה לאחר החתימה על החוזה. 

מנכ"ל הבווארים, אגדת העבר קרל-היינץ רומיניגה, הוסיף: "אלפונסו התפתח היטב בבאיירן. הוא הרוויח ביושר את הארכת החוזה בזכות הופעות משכנעות. אנחנו שמחים שהוא יישאר איתנו גם בשנים הבאות. הוא לא רק מלהיב את האוהדים שלנו עם סגנון המשחק שלו, אלא גם בדרך שבה הוא מתנהל מחוץ למגרש".

אלפונסו דייויס נרכש בקיץ 2018 על ידי באיירן מינכן, והצטרף לשורותיה בינואר 2019 אחרי שסיים את עונת ה-MLS עם ונקובר. בחודשים האחרונים של עונת 2018/19 הוא היה שחקן שולי בסגל האימפריה, אבל העונה - עד שזו נעצרה - הפך לאחד הלהיטים הגדולים של הכדורגל העולמי. הוא שותף ב-32 משחקים בכל המסגרות ורשם שער אחד ושמונה בישולים, כולל שלושה בליגת האלופות.

מעבר לתגובות