לקראת הקלאסיקר הערב: סאנצ'ו ורויס בספק

דורטמונד אחרי המהפך הענק, בבאיירן עדיין מחכים למאמן חדש

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

הקרב הגדול של הבונדסליגה: באיירן מינכן תפגוש הערב את דורטמונד לקלאסיקר הגרמני. אם לרוב, הבווארים רגילים לפגוש את יריבתם, כשהם ממוקמים במקום הראשון, הפעם הסיפור מעט אחר.

בורוסיה דורטמונד תגיע עם רוח גבית חזקה, לאחר המהפך המדהים שביצעה מול אינטר באמצע השבוע. עם זאת, יש גם בשורות רעות. לקראת ההתמודדות, שניים מכוכביה עוד בספק. ג'יידון סאנצ'ו מתח את שריר ירך שמאל וההחלטה לגביו תיקבע בהמשך. שחקן נוסף שמעלה חשש הוא הקפטן מרקו רויס, שגם לא כשיר במאת האחוזים, לאחר פציעה בקרסול, אך ההערכה היא שיוכל לשחק.

בצד השני, למינכן עדיין אין מאמן קבוע מאז פיטוריו של ניקו קובאץ'. כרגע על הקווים עומד המאמן הזמני, הנס פליק והיא נמצאת במקום הרביעי במרחק 4 נקודות מהמוליכה, מינשנגלדבך. למרות העמימות בעמדת המאמן, האלופה התאוששה מעט מהתבוסה 5:1 לפרנקפורט בשבוע שעבר, לאחר שניצחה את אולימפיאקוס באמצע השבוע ועלתה מעשית לשמינית הגמר. 

פליק ניצל את המשחק בליגת האלופות כדי לתרגל את ההגנה, ללא ז'רום בואטנג, שהורחק במשחק הליגה האחרון, ושמר על שער נקי מול היוונים. במקומו של הבלם ייכנס לסגל לוקאס מאי הצעיר, כך אישר פליק במסע"ת שקיים לקראת המשחק.

"זה יהיה משחק ברמה מאוד גבוהה", אמר פליק לקראת המשחק, "אנחנו כמובן רוצים לנצח. לשתי הקבוצות יש שחקנים מאוד טובים. נצטרך להתמודד עם המהירות של דורטמונד. השחקנים מרוכזים, הם יודעים כמה המשחק הזה חשוב".

 

מעבר לתגובות