רצון הדדי: בוס צפוי להאריך חוזה בלברקוזן

אקס מכבי ת"א יקשור את עתידו במועדון מעבר ל-2020: "הרבה אנשים מרוצים מהעבודה שלי כאן"

תגיות: פטר בוס

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

לפחות בינתיים מדובר בסיפור אהבה. פטר בוס, שהצטרף לפני שבעה חודשים לבאייר לברקוזן, עומד לחתום על חוזה חדש. במסיבת העיתונאים  לפני המשחק מול דיסלדורף, הודה המאמן כי הוא מעוניין להמשיך את הקשר עם קבוצת האספירין.

"העובדה שהקבוצה מעוניינת בי, מראה שהרבה אנשים מרוצים מהעבודה שלי וגם אני", סיפר בוס, שחתום על חוזה עד קיץ 2020. "קבעתי לדבר עם ההנהלה בשבוע הבא, כאשר לשני הצדדים יהיה זמן. אנחנו נדבר בשקט ונראה מה קורה". המנהל הספורטיבי של לברקוזן, סימון רולפס, הודה אמש בפני הקיקר: "המטרה היא שבוש יישאר איתנו זמן רב. שני הצדדים מרוצים, שזה כבר דבר נהדר".

בוס מונה בחורף שעבר לאחר שהחליף בתפקיד את הייקו הרליך בעוד הקבוצה היתה מצויה במשבר ודורגה רק במקום התשיעי. אבל קאמבק גדול של האדומים-שחורים תחת הנהגתו של אקס מכבי ת"א, הוביל לכך שהקבוצה סיימה במקום הרביעי ותשתתף העונה בליגת האלופות, כאשר היא מחכה לראות מה יהיה גורלה בהגרלת הבתים ביום חמישי הבא.

לרשותו של בוס יעמוד מחר סגל מלא, למעט החלוץ הפיני ז'ואל פויאנפאלו שפצוע תקופה ארוכה. באייר רוצה להשיג ניצחון שני ברציפות מפתיחת העונה, דבר שלא עשתה מאז 2005. "בבונדסליגה, אי אפשר לזלזל בשום קבוצה, וכמובן שלא בדיסלדורף", הוסיף בוס.

מרוצים זה מזה. רולפס ובוס (getty)
מרוצים זה מזה. רולפס ובוס (getty)
מעבר לתגובות