דיווח: באיירן מינכן מעוניינת בלירוי סאנה

הקיצוני לא מרוצה ממעמדו בסיטי. טן האח וטוכל סירבו לאמן

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
ישוב למולדת? סאנה (getty)
ישוב למולדת? סאנה (getty)
תחילת כתבה

באיירן מינכן עשויה לסיים בשבת את העונה עם זכייה באליפות, אבל גם החגיגות לא יוכלו לטשטש את העובדה שמדובר בעונה מאכזבת לבווארים, בוודאי לאור ההדחה מליגת האלופות כבר בשלב שמינית הגמר. נדמה שגם אם זה לקח זמן, נפל האסימון במועדון: הגיע הזמן לשינוי.

ואם כבר ברור שאריאן רובן, פרנק ריברי ורפיניה יפנו את מקומם, אצל אלופת גרמניה מחפשים למלא את השורות: היום (רביעי) מתפרסם בתקשורת הבריטית כי לירוי סאנה, הקיצוני הגרמני של מנצ'סטר סיטי, נמצא על הכוונת של באיירן.

ע"פ הדיווח, המו"מ של הבווארים מול ניקולאס פפה הצעיר נתקל בקשיים, ובמינכן בודקים אופציות אחרות, כשסאנה בראשן. "לירוי אינו מרוצה ממעמדו בסיטי", כך נכתב ב"דיילי רקורד" המקומי, "והתעמת עם גווארדיולה יותר מפעם אחת". כמו כן, הגרמני דחה מספר רב של הצעות להאריך את חוזהו במועדון. במידה ופפה לא יגיע בסופו של דבר לאליאנץ ארנה, קיים סיכוי שמנצ'סטר יונייטד תרכוש בסופו של דבר את הכישרון הצרפתי העולה.

בנוסף, סימני שאלה מרחפים גם מעל לעמדת המאמן, והיום דווח ב"בילד" הגרמני כי רשימת המועמדים לעמוד על הקווים במינכן התקצרה: אריק טן האח ותומאס טוכל סירבו, ע"פ הדיווח, להצעה של הגרמנים לעבור אליהם בעונה הבאה, ולשניהם היתה את אותה הסיבה: תחושה שעדיין לא מיצו את היכולת שלהם להצליח עם קבוצותיהם הנוכחיות, אייאקס ופאריס סאן ז'רמן (בהתאמה).

סירב לאמן את הגרמנים. טן האח (getty)
סירב לאמן את הגרמנים. טן האח (getty)
הוסף תגובה