הנס אישר: "פועלים לצירוף לירוי סאנה"

הקיצוני שמאוכזב ממעמדו בסיטי, מתקרב לבאיירן מינכן

א א א א (שנה גודל)
ישוב למולדת? סאנה (getty)
ישוב למולדת? סאנה (getty)
תחילת כתבה

באיירן מינכן זכתה באליפות ה-29 בתולדותיה בתחילת השבוע, אבל גם החגיגות לא יוכלו לטשטש את העובדה שמדובר בעונה מאכזבת לבווארים, בוודאי לאור ההדחה מליגת האלופות כבר בשלב שמינית הגמר. נדמה שגם אם זה לקח זמן, נפל האסימון במועדון: הגיע הזמן לשינוי.

כבר ברור שאריאן רובן, פרנק ריברי ורפיניה הוותיקים יפנו את מקומם, ואצל אלופת גרמניה מחפשים למלא את השורות: בשבוע שעבר פורסם באנגליה כי לירוי סאנה, הקיצוני הגרמני של מנצ'סטר סיטי, נמצא על הכוונת של באיירן, והיום (חמישי) נשיא באיירן, אולי הנס אישר את הפרסומים בתקשורת הגרמנית: "אנחנו עובדים על העניין הזה".

ע"פ הדיווח בשבוע שעבר, המו"מ של הבווארים מול החלוץ הגרמני החל, לאחר שהמו"מ שלהם עם ניקולאס פפה הצעיר נתקל בקשיים, ושסאנה איבד את הסבלנות באנגליה. "לירוי אינו מרוצה ממעמדו בסיטי", כך נכתב ב"דיילי רקורד" המקומי, "והתעמת עם גווארדיולה יותר מפעם אחת". כמו כן, הגרמני דחה מספר רב של הצעות להאריך את חוזהו במועדון.

כזכור, סאנה התחיל את הקריירה בשאלקה, בה עלה מקבוצת הנוער, וב-2016 עבר למנצ'סטר סיטי. בשלוש העונות האחרונות בהן שיחק פרמייר ליג, הקיצוני שותף ב-89 משחקים וכבש 25 שערים.

במקביל, סימני שאלה מרחפים גם מעל לעמדת המאמן, והיום דווח ב"בילד" הגרמני כי רשימת המועמדים לעמוד על הקווים במינכן התקצרה: אריק טן האח ותומאס טוכל סירבו, ע"פ הדיווח, להצעה של הגרמנים לעבור אליהם בעונה הבאה, ולשניהם היתה את אותה הסיבה: תחושה שעדיין לא מיצו את היכולת שלהם להצליח עם קבוצותיהם הנוכחיות, אייאקס ופאריס סאן ז'רמן (בהתאמה).

סירב לאמן את הגרמנים. טן האח (getty)
סירב לאמן את הגרמנים. טן האח (getty)
מעבר לתגובות