חצי הדרך למדריד? יוביץ' עבר רשמית לפרנקפורט

הגרמנים מימשו את האופציה על החלוץ הפורה, שמבוקש גם בבאיירן

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
יוביץ'. צעד בדרך למעבר הגדול? (Getty)
יוביץ'. צעד בדרך למעבר הגדול? (Getty)
תחילת כתבה

לוקה יוביץ' הוא אחד השמות החמים ביותר באירופה העונה, והיום (רביעי) נעשה עוד צעד בדרך למעבר שלו למועדון גדול בקיץ הקרוב. קבוצתו של החלוץ, איינטרכט פרנקפורט, הודיעה על מימוש האופציה על הסרבי בן ה-21, לאחר ששילמה עליו שמונה מיליון יורו לבנפיקה ליסבון ממנה היה מושאל מאז קיץ 2017.

מדובר בעסקה משתלמת במיוחד עבור פרנקפורט, מאחר שעל פי האתר טרנספרמרקט, עומד ערכו של יוביץ' על לא פחות מ-55 מיליון יורו. הסרבי חתם בקבוצה הגרמנית עד 2023, אך ככל הנראה מדובר רק בצעד ביניים בדרך למעבר הגדול באמת.

החלוץ נהנה מעונה נהדרת בה כבש העונה 25 שערים בכל המסגרות עד כה, מה שהפך אותו לשם חם באירופה והוא הוזכר כמועמד להצטרף בין השאר לריאל מדריד, באיירן מינכן וברצלונה, שלאחרונה ציננה את ההתעניינות בו. הפיכת המעבר של יוביץ' לפרנקפורט לרשמי תקל על קבוצות לנהל עליו מו"מ ובמקרה שיימכר, תרחיש מציאותי במיוחד, תקבל בנפיקה 30% מסכום הההעברה.

לפי מארקה, הגרמנים יעדיפו למכור את החלוץ המבוקש למועדון ממדריד, איתו הם נמצאים בקשרים טובים. בנוסף הדבר יאפשר לפרנקפורט לנהל מו"מ על שחקני ריאל מדריד בהם הם מעוניינים, כמו ראול דה תומאס שמושאל כיום לראיו וייקאנו וכבש 14 שערים העונה.
 

יוביץ'. 25 שערים בכל המסגרות (Getty)
יוביץ'. 25 שערים בכל המסגרות (Getty)
הוסף תגובה