נוייר הרגיע: אנסה לחזור למשחק בלייפציג

שוער באיירן נפצע, אך עדכן שעשוי להתאושש לפני תום העונה

תגיות: מנואל נוייר

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

הכדורגל הגרמני היה במתח, אך לבסוף נרגע. מנואל נוייר כינס היום (רביעי) מסיבת עיתונאים, כשבהתחלה לא היה ברור על מה הוא צפוי לדבר. שוער באיירן מינכן, שנפצע במשחק הליגה מול דיסלדורף, הרגיע את כולם ועדכן כי הוא עוד עשוי לחזור לשחק לפני סיום העונה.

מכיוון שהקבוצה הבווארית לא נוהגת לקיים מסיבות עיתונאים בעקבות פציעות, בתקשורת הגרמנית לא ידעו למה לצפות, וכן עלו הערכות כי נוייר יודיע על כך שהוא ייעדר עד לתחילת העונה הבאה ויפספס את מרוץ האליפות בבונדסליגה.

"מאד קשה להגיד את חומרת הפציעה בשלב מוקדם כל כך", אמר השוער במסע"ת. "אני שואף לחזור לכושר כמה שיותר מהר, ואני חושב שהמשחק נגד לייפציג זה יעד ריאליסטי. זה חשוב לי להיות עם הקבוצה למרות הפציעה. סוון אולרייך? היו לו משחקים טובים העונה, אני לא מודאג".

נוייר, שאובחן עם קרע בשריר התאומים, סבל מלא מעט פציעות בשנים האחרונות. הבולטת שבהן הייתה בעונה שעברה, אז נעדר מהמגרשים מספטמבר עד אפריל. העונה, החמיץ הגרמני כבר חמישה משחקים בעקבות פציעות, וצפוי להחמיץ לפחות עוד שניים.

נוייר מוחלף במשחק האחרון (Lars Baron/Bongarts/Getty Images)
נוייר מוחלף במשחק האחרון (Lars Baron/Bongarts/Getty Images)

בתוך כך, אולי הנס אישר היום ששוער העבר של באיירן, אוליבר קאן, צפוי להצטרף להנהלת המועדון החל מינואר 2020. חוזהו של מנכ"ל הקבוצה, קרל היינץ רומניגה, יסיים את חוזהו בקיץ 2021 וקפטן הבווארים לשעבר צפוי לרשת אותו בתפקיד.

"אני אוהב את הדרך בה אוליבר התפתח מאז קריירת המשחק שלו", אמר הנס. "הוא הפך לפרשן טלוויזיה פנטסטי, הוא ייסד חברה ולמד מנהל עסקים. יש לנו כאן מישהו ששיחק כדורגל ברמות הכי גבוהות, וגם מסוגל להחזיק את עצמו מבחינה עסקית".

קאן. בדרך חזרה לבאיירן (Matthias Hangst/Bongarts/Getty Images)
קאן. בדרך חזרה לבאיירן (Matthias Hangst/Bongarts/Getty Images)
מעבר לתגובות