נשיא באיירן: נבזבז כמו שמעולם לא בזבזנו

האנס על המהפכה של הבווארים בקיץ. וגם: עתידו של חאמס

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

העונה האירופית של באיירן מינכן הסתיימה לה מוקדם מהצפוי וגם האליפות, למרות הקאמבק המרשים שביצעה, ממש לא בטוח, בניגוד לשנים הקודמות. הבווארים נערכים לקיץ עמוס במיוחד ולשינוי מאסיבי במטרה לשוב לטופ האירופי וגם הנשיא שלהם, אולי האנס מבטיח זאת.

"אנחנו בתהליך לחידוש הקבוצה ובדך לתוכנית ההשקעה הכספית הגדולה ביותר שהייתה לבאיירן אי פעם", הכריז האנס בכנס במינכן ובנוסף דיבר גם על עתידו של חאמס רודריגס, שאמור לשוב לריאל מדריד, אלא אם כן הבווארים יפעילו את אופציית הרכישה וישלמו 42 מיליון יורו: "הכל תלוי במה שניקו קובאץ' יחליט. עדיין לא הגענו להחלטה בנוגע לכך".

באיירן מינכן, כאמור, בדרך למהפכה של ממש וצפויה להיפרד מאריאן רובן ופרנק ריברי הוותיקים. מלבד זאת, הבווארים כבר ביצעו את הרכש הראשון שלהם לעונת 2019/20 - בלמה של שטוטגארט בנז'מן פבאר, עבורו שילמו 35 מיליון יורו.

בניגוד לשאר המועדונים הבכירים באירופה, עד לשנים האחרונות באיירן מינכן לא נגררה למחירים המשוגעים שרצים בשוק ההעברות. ההעברה היקרה ביותר שלה הייתה קורנטן טוליסו עליו שילמו 41.5 מיליון יורו לליון, בעוד ידעו בעבר לצרף כוכבים שמסיימים חוזה, כמו למשל רוברט לבנדובסקי.

חאמס יישאר? תלוי בניקו קובאץ' (GETTY)
חאמס יישאר? תלוי בניקו קובאץ' (GETTY)
מעבר לתגובות