לואיס אנריקה: "יותר מאשמח לסוף טוב בסיפור בין אמבפה לפ.ס.ז`"

המאמן התייחס התייחס לתקרית עם הכוכב לאחר החילוף המוקדם בקלאסיק, רגע לפני חצי גמר הגביע הצרפתי מול ראן

מערכת אתר ערוץ הספורט
שנה גודל פונט א א א א

(Getty)

עזיבתו של קיליאן אמבפה את פ.ס.ז` בקיץ הקרוב כבר הפכה לעובדה מוגמרת, ובינתיים נראה שסיום דרכו של הכוכב בקבוצה מלווה בלא מעט מתחים מול מאמנו לואיס אנריקה - וזאת לא בפעם הראשונה במערכת היחסים המורכבת בין השניים. במשחק האחרון, הוחלף אמבפה כבר בדקה ה-64 במהלך ניצחון החוץ 0:2 על מארסיי בקלאסיק, והיה נראה מתוסכל מאוד. היום (שלישי), שיתף אנריקה על מערכת היחסים בינו לבין הכוכב הצרפתי במסע"ת לקראת חצי גמר הגביע הצרפתי מול ראן שיתקיים מחר.

"אני יותר מאשמח לסוף טוב בסיפור בין קיליאן לפ.ס.ז`, כולנו באותה הסירה", אמר המאמן הספרדי, שגם המשיך להכחיש את הדיווחים על סכסוך בין השנייים, "זה הכל ספקולציות של התקשורת". לעומת זאת, ב"אס" הספרדי ניתחו את החילוף המוקדם מול מארסיי כיותר דרמטי: "אמבפה שוב היה נראה מתוסכל. הוא ירד לספסל ואפילו לא הסתכל לכיוונו של לואיס אנריקה. הוא ירד מיד לחדר ההלבשה לשבת עם דמבלה ואפילו לא צפה במשחק, הוא היה נראה מאוד עצבני". 

כזכור, לאחר המשחק הגיב המאמן לתקרית: "כל שבוע זה נהיה אותו ההרגל. לא מסכימים עם ההחלטה שלי? זה לא מעניין אותי, אני אעשה את הכי טוב עבור הקבוצה עד היום האחרון שלי כאן".

מבחינה מקצועית, פריז תגיע בסגל כמעט מלא להתמודדות, מלבד בראדלי ברקולה ופרסנל קימפמבה שימשיכו להיעדר עקב פציעות. הפריזאים מחפשים זכיה מספר 15 בגביע, וראשונה מאז עונת 2020-21. מן העבר השני, ראן, שזכתה בתואר בפעם האחרונה בעונת 2018-19, לאחר שגברה בגמר על פ.ס.ז' בתום דו קרב פנדלים, תרצה שוב להפתיע את הפריזאים בדרך לגביע שלישי בתולדותיה.