בגלל זריקת הבקבוק: נקודה הורדה לליון

בנוסף, המשחק מול מארסיי ישוחק מחדש בדלתיים סגורות

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )

כשבועיים עברו מאז אותה תקרית מכוערת במשחק בין ליון למארסיי בליגה הצרפתית וכעת, אחרי החטא, הגיע העונש. בהתאחדות הצרפתית הורידו נקודה ממאזנה של ליון, זאת בשל זריקת הבקבוק על ראשו של דימיטרי פאייט בעוד ההתמודדות תשוחק מחדש בדלתיים סגורות.

כזכור, דקות בודדות מפתיחת ההתמודדות הרותחת בין מארסיי לליון נזרק מכיוון היציע של אוהדי ליון בקבוק מלא במים שפגע בראשו של פאייט. לאחר דרמה שארכה מעל שעה, המשחק בסופו של דבר פוצץ ולא חודש בעוד שהאוהד האחראי נעצר מיד לאחר האירוע.

תחילה, השופט רודי בוקה לא רצה לחדש את ההתמודדות, אבל לחצים כבדים שהופעלו עליו לא הותירו לו ברירות ובסופו של דבר הוא הודיע על חידוש המשחק. אחרי שהכרוז כבר הכריז כי המשחק יחודש ושחקני ליון אף שבו לכר הדשא כדי להתחמם, הדרמה הגיעה לשיאה, כאשר פאייט הודיע כי הוא לא יכול לחזור לשחק, שחקני מארסיי סירבו לעלות והמשחק הגיע לסיומו.

זו הפעם השלישית העונה שמשחק של מארסיי מופסק. קדמו לו המפגש מול מונפלייה (השלכת חפצים, המשחק הגיע לסיומו) והמפגש מול ניס (שפוצץ עקב פריצת אוהדים). במקרה אחר, בדרבי הגדול של לאנס וליל אוהדי הקבוצות פלשו למגרש וגרמו להפסקת המשחק למספר דקות.

מעבר לתגובות