פציעה קשה? התמונות המפלילות של ניימאר

הברזילאי חגג עד אור הבוקר. דיווח: ייעדר שישה שבועות

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )

בחלוף השנים, ניימאר ספג הרבה ביקורות על התחזויות כאלה ואחרות. יש שיגידו שבצדק ויש שיאמרו שלא, אבל היום (שני) קיבלנו הסבר מדויק ללמה בדיוק זה קורה: אחרי שנפצע במשחק בין פ.ס.ז' לסנט. אטיין, פציעה שאי אפשר לפספס את חומרתה, הברזילאי נצפה חוגג עם חברו, הזמר הברזילאי ז'וטפה, עד 06:30 בבוקר.

מי שחשף את ניימאר היה הזמר עצמו, שהעלה תמונה לסטורי שלו. יחד, כך על פי הדיווחים, הם נהנו מערב של מוזיקה, שיחקו פוקר ועישנו נרגילה. "הוא חזר ב-100%, אתה קליל, חבר". המסיבה הזו שוב עוררה סערה סביב ניימאר, כמו בכל הקריירה שלו. בעבר הוא הסביר ש"מסיבה זה זמן להירגע, להינות, משהו שלא אוותר עליו לעולם".

כזכור, ניימאר חווה פציעה קשה בקרסול ועדיין לא ברור לחלוטין מה חומרתה. בדקה ה-84, כאשר פ.ס.ז' הובילה 1:2. ניימאר ניגש למאבק מול שחקן הגנה של סנט אטיין וסובב את הקרסול בצורה קשה, ככל הנראה בגלל הדשא החלק ובשל תנאי מזג האוויר באצטדיון.

מאוחר יותר, "RMC" דיווח שניימאר סובל מפגיעה רצינית בקרסול ועלול לפספס עד שישה שבועות בעקבות הנקע שנחשב לחמור. החדשות החיוביות הן שאין שבר בקרסול. רק מחר בבוקר, בתום צילום, תהיה תשובה ודאית בקשר למשך היעדרותו של שחקן הכנף בן ה-30.

הברזילאי עצמו הגיב בפוסט שפרסם בחשבון האינסטגרם שלו: "לרוע המזל, מכשולים כאלה הם חלק מהחיים של ספורטאי. עכשיו אנחנו צריכים להרים את הראש ולהמשיך הלאה. אחזור טוב וחזק יותר". גם מאמן פ.ס.ז', מאוריסיו פוצ'טינו, הגיב לפציעה של הברזילאי: "נבדוק את המצב מחר, אבל התמונות מרשימות. באופן טבעי אנחנו מודאגים, אבל אנחנו מקווים שזה לא רציני מדי ושהוא יהיה איתנו בקרוב".

ניימאר, כזכור, עבר לא מעט פציעות בקריירה הארוכה שלו. הפציעה המשמעותית האחרונה היתה בשנת 2019, אז נעדר למשך שלושה חודשים עקב קרע בכף הרגל. כעת, זו נראית כמו פציעה קשה מאוד - אבל בפ.ס.ז', ובכדורגל הברזילאי, ימתינו לאבחנה הרפואית.

(האינסטגרם של ז'וטפה)
(האינסטגרם של ז'וטפה)
(האינסטגרם של ז'וטפה)
(האינסטגרם של ז'וטפה)
מעבר לתגובות